Manažér vzťahov s ambulantnými lekármi

KLIENT PRO SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na jedinečnej pracovnej pozícii v oblasti zdravotníctva so sídlom v Bratislave. Vašou úlohou bude riadiť rozvoj spolupráce so špecializovanými a všeobecnými lekármi. Títo lekári, dnes ich je cca 200 s výhľadom ďalšieho rozširovania, sú účastníkmi inovatívneho programu riadenej a integrovanej zdravotnej starostlivosti. Cieľom programu je zvyšovať kvalitu a efektívnosť zdravotnej starostlivosti na princípoch spolupráce medzi lekármi, pacientmi a zdravotnou poisťovňou Dôvera.

Pri práci na uvedenej pozícii budete disponovať právomocami a zodpovednosťou hlavne za:
a) Udržiavanie vzťahov so skupinami lekárov, komunikáciu s lekármi na pravidelných skupinových aj individuálnych stretnutiach a motiváciu lekárov k dosahovaniu cieľov projektu.
b) Spoluprácu na príprave nástrojov, procesov a postupov zameraných na zlepšovanie efektívnosti a kvality zdravotnej starostlivosti. Zároveň za implementáciu týchto nástrojov v praxi a to predovšetkým formou koučingu lekárov. Nástroje sú zamerané na poskytovanie spätnej väzby lekárom a edukácie pacientom, na zníženie preskripcie zbytočných antibiotík, zníženie nežiadúcich interakcií a polypragmázie u pacientov
c) Spoluprácu so zdravotnou poisťovňou pri určovaní stratégie a cieľov smerovania programu riadenej a integrovanej zdravotnej starostlivosti.
d) Prípravu a implementáciu akvizičných kampaní a rokovaní s lekármi pri rozširovaní programu do ďalších regiónov
e) Sledovanie a vyhodnocovanie práce lekárov, sledovanie výsledkov v priebehu roka a poskytovanie spätnej väzby na dosiahnuté výsledky.
f) koučing ďalších spolupracovníkov, ktorí budú postupne preberať časť rutinných aktivít

Na tejto pozícii budete mať príležitosť podieľať sa na výnimočnom projekte v regióne Strednej Európy zameranom na zlepšovanie kvality a efektívnosti zdravotnej starostlivosti. Zoznámite sa s novými a modernými postupmi riadenia zdravotnej starostlivosti. Práca poskytuje vysoký stupeň samostatnosti a kreativity pri plnení stanovených cieľov aj príležitosť riadiť si v koordinácii s partnermi svoj pracovný čas samostatne.

Záujemcovia o túto mimoriadnu pracovnú ponuku môžu zasielať svoje žiadosti spolu so životopisom na uvedenú mailovú adresu do 9.12.2016. Kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú požadovanému pracovnému profilu pozveme na ústny pohovor a na základe jeho výsledkov dohodneme ďalší postup.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou je zdravotnícke vzdelanie alebo skúsenosti v oblasti zdravotníctva

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Predpoklady pre úspešné zvládnutie tejto pracovnej pozície sú najmä:
- vynikajúce komunikačné schopnosti
- dobrá orientácia v oblasti zdravotníctva a farmácie, znalosť podmienok práce lekárov,
- nadšenie pre hľadanie inovatívnych riešení a ochota čeliť výzvam pri zavádzaní komplexných riešení v zdravotníctve
- rozvinuté analytické schopnosti, porozumenie číselným a grafickým výstupom, skúsenosti s analýzami sociálnych sietí a nástrojmi CRM
- schopnosť pracovať v rôznorodých a komplexných tímoch

Spoločnosť KLIENT PRO SK, s.r.o. pôsobí na Slovensku jedenásty rok. Špecializuje sa na efektívne riešenia a programy
v oblasti zdravotníctva. Spolupracuje so zdravotnou poisťovňou Dôvera pri vývoji a administrácii projektu DôveraPomáha, ktorého súčasťou je unikátny program pre dlhodobo chorých pacientov - diabetikov pod názvom DôveraPomáha diabetikom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2824458  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: plat dohodu