Predajca pánskych oblekov na mieru TOM STEED

Klemon Mode s.r.o.

Miesto práce
Michalská 2, 811 01 Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacPrémie na základe výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímate sa o najnovšie trendy v oblasti pánskej módy? Baví vás komunikácia so zákazníkom a obleky na mieru pre vás nie sú cudzím pojmom? Ak áno, ponúkame vám možnosť podieľať sa na predaji a realizácii originálnych pánskych oblekov na mieru v zabehnutej predajni v srdci Bratislavy s 15-ročnou tradíciou. Viac info na www.oblekynamieru.sk

Zaujímavá a rozmanitá práca v oblasti pánskej módy a dizajnu, možnosť sebarealizácie pri konzultácii požiadaviek klienta, prípadne aranžovania priestorov, správe FB účtu, podieľanie sa na obchodných stratégiách a postupoch.
Odmeňovanie na základe výsledkov a schopností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie a prax v odbore pánsky krajčír výhodou.

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
OpenOffice.org Calc - Základy
Mozilla Thunderbird - Základy
Mozilla Firefox - Základy

Počet rokov praxe

5

Cit pre detail a estetiku, aktívny záujem o trendy v pánskej móde, prípadne skúsenosti s krajčírstvom sú výhodou. Príjemné a prirodzené vystupovanie, komunikačné zručnosti, iniciatívnosť a samostatnosť, empatia a schopnosť aktívneho riešenia úloh, alebo problémov.

Vyžadujeme schopnosť pracovať samostatne s vysokým pracovným nasadením a pod tlakom.

Výrobná odevná spoločnosť s tradíciou od roku 1990, zaoberajúca sa produkciou pánskej a dámskej módy. Špecializuje sa na luxusnú, malosériovú a mierenkovú výrobu určenú predovšetkým na export do širokého spektra krajín EU.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2932465  Megjelentetés dátuma: 25.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac