Technický inžinier

Klauke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie Oravy, Dolný Kubín-Kňažia
Termín nástupu
ASAP
1 120 - 1 531 EUR/mesiacFinálna mzda bude stanovená s prihliadnutím na skúsenosti a prax.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Implementácia nových projektov
  • Vypracovávanie a aktualizácia technologických postupov
  • Vypracovávanie a aktualizácia technologickej a/alebo výkresovej dokumentácie.
  • Zadávanie a správa dát v systéme SAP
  • Návrh, vývoj a zlepšovanie výrobných procesov.
  • Vypracovávanie podkladov pre cenové ponuky
  • Spracovávanie projektovej dokumentácie podľa APQP
  • Tvorba materiálových špecifikácií
  • Posudzovanie konštrukčných a technologických zmien a odchýlok

• Flexibilný pracovný čas
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti a príjemné pracovné prostredie
• 13. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Program výmeny zamestnancov s materskou spoločnosťou v Nemecku
• Príspevok na DDS
• Príspevok na dopravu
• Dochádzkový bonus do výšky 350 €
• Firemné akcie pre zamestnancov
• Gastrokarty - hodnota stravnej jednotky je 4 €
• Finančný bonus za odporučenie nového zamestnanca
• Tréningy, vzdelávanie a rôzne školenia

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, pošlite prosím svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu.

Vzhľadom na veľké množstvo uchádzačov, budeme ODPOVEDAŤ LEN VYBRANÝM UCHÁDZAČOM SPĹŇAJÚCIM POŽIADAVKY pracovnej pozície. Ďakujeme za porozumenie.

Vaše osobné údaje budú spracované v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z. z. v Databáze uchádzačov o zamestnanie spoločnosti Klauke Slovakia s.r.o. Po uplynutí doby 1 roku budú Vaše osobné údaje náležite zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

• Vzdelanie technického smeru
• Pracovné skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
• Technické myslenie, kreativita, zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov, dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marta Michalicová
E-mail: poslať životopis
ID: 4041806  Megjelentetés dátuma: 28.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 120 EUR/mesiac