Elektromechanik / údržbár

Klauke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Gelnica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 118 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej prevádzky v Gelnici hľadáme zručného kolegu na vykonávanie nasledovných pracovných úloh:

  • údržba a preventívna údržba strojov prístrojov a zariadení, ich mechanických a elektrických častí podľa technologickej dokumentácie.
  • Zabezpečenie prevádzkyschopnosť a vyhovujúci technický stav strojov, prístrojov, zariadení a udržuje evidenciu náhradných dielov, odstraňuje vzniknuté poruchy.
  • Pri zahájení práce preveruje pripravenosť určeného stroja k práci, pokiaľ si ho nepripravuje operátor.
  • Sledovanie revízneho poriadku, nahlasovanie potreby revízie zariadení. Ak má oprávnenie na vykonanie revízii, tak ich vykonáva.
  • Je oboznámený s politikou EN, fungovaním EMS podľa ISO EN 14001 a pracuje podľa pravidiel stanovených v súvisiacich dokumentoch spoločnosti Klauke Slovakia s.r.o.
  • ostatné pracovné úlohy.

• Príjemné pracovné prostredie
• Tichá a čistá výroba, 2-zmenná prevádzka
• Koncoročné odmeny podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Program výmeny zamestnancov s materskou spoločnosťou v Nemecku
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Dochádzkový bonus
• Firemné akcie pre zamestnancov a ich deti
• Gastrokarta
• Vzdelávanie, školenia
• Odmeňovanie za odpracované roky
• Zaujímavá práca v prosperujúcej a rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o prácu, ktorí spĺňajú požiadavky.
Viac info. o pracovnej ponuke zodpovieme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektro odbor

Počet rokov praxe

3

• Stredoškolské vzdelanie – elektrotechnický smer
• odborná spôsobilosť, vyhláška MPSVR SR č. 508/2009 Z. z. (§ 22)
• Samostatnosť, zodpovednosť, pracovitosť, technické myslenie

Spoločnosť Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov, dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Elvíra Theiszová
E-mail: poslať životopis
ID: 4008160  Megjelentetés dátuma: 5.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 118 EUR/mesiac