Operátor strojov a zariadení

Klauke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie Oravy, Dolný Kubín-Kňažia
Termín nástupu
Dohodou
740 - 818 EUR/mesiacFinálna mzda bude stanovená s prihliadnutím na skúsenosti a prax.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha strojov a strojných zariadení - odporové zváranie, ultrazvukové zváranie, spájkovanie, krimpovanie, odizolovanie, sekanie káblov
• Kontrola stroja, doplnenie, výmena materiálu na stroji.
• Výroba výrobku podľa výrobnej dokumentácie a technologického postupu.
• Prevádza kontrolu vyrobených kusov dostupnými meradlami.
• Odovzdáva vyrobené prvky na určené miesto.
• Zodpovedá za požadovanú kvalitu výrobkov, vykonáva kontrolu kvality v súlade s plánom kontroly a kvality.
• Zodpovedá za čistotu pracovného prostredia vo výrobných priestoroch
• Zodpovedá za vypisovanie údajov o počte vyrobených kusov
• Nahlasuje poruchy výrobných zariadení a prístrojov.
• Zodpovedá za uloženie výrobnej dokumentácie po ukončení práce do príslušného registra

• Príjemné pracovné prostredie
• Tichá a čistá výroba
• Príspevok na dopravu
• 13 plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Program výmeny zamestnancov s materskou spoločnosťou v Nemecku
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Dochádzkový bonus
• Firemné akcie pre zamestnancov a ich deti
• Vzdelávanie, školenia
• Odmeňovanie za odpracované roky
• Zaujímavá práca v prosperujúcej a rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, pošlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu.

POZÝVAŤ BUDEME LEN VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV SPĹŇAJÚCICH POŽIADAVKY. ZA POROZUMENIE ĎAKUJEME.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

• Stredoškolské vzdelanie technického smeru – strojárske alebo elektrotechnické
• Min. 1-ročná prax na pozícii operátor strojov a zariadení výhodou
• Prax s obsluhou krimpovacieho stroja výhodou
• Skúsenosť práce s káblovými zväzkami výhodou
• Znalosť anglického jazyka - výhodou
• Technické myslenie a manuálna zručnosť
• Samostatnosť, zodpovednosť, pracovitosť

Spoločnosť Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov, dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marta Michalicová
E-mail: poslať životopis
ID: 3713538  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 740 EUR/mesiac