Business Development Manager

Klauke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Research and provide market analysis and presenting results.
• Maintaining existing relationships with customers (During transition period and after where necessary
• Communication with customer regarding design and development of AS and ACS products
• Managing and interpreting market requirements
• Preparation of the details for sales team - potential customers, locations and contact details.
• Providing specialized information about the characteristics and functions of the products and the goods.
• Practical demonstration of the goods and products to the customers.
• Attend trade shows and fairs

Will be defined on the interview

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, pošlite prosím svoj štrukturovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu.

POZÝVAŤ BUDEME LEN VYBRATÝCH uchádzačov spĺňajúcich požiadavky. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

• University degree - technical / electrical engineering

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Language skills – English C2, Deutsch – advantage
• Driving licence, active driver
• Experience in a similar position 5 years
• Analytical and problem-solving skills
• Sales skills, sound judgement and good business sense
• Understand customer requirements - discussion with customer
• Very good communication skills
• Very good organisational skills and teamworking capability
• Good knowledge of business low and conditions of business contract

Spoločnosť Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov, dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Senková
E-mail: poslať životopis
ID: 3264223  Megjelentetés dátuma: 9.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou