Betonár-viazač bremien

KLARTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Malženice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pri výrobe betónových prefabrikátov a prefabrikovaných dielcov (železobetónové nádrže):
- viazanie a strihanie stavebnej ocele
- debnenie dielcov
- betonáž prefabrikátov
- odformovanie hotových výrobkov a ich úprava (čistenie a špárovanie)
- znalosť čítania technických výkresov je výhodou

- perspektíva dlhodobého zamestnania, 13. plat, príspevok na dopravu, voľno naviac pri narodení dieťaťa, zamestnanecké extra zľavy na naše výrobky

• Z kapacitných dôvodov budú pozvaní na pracovný pohovor iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.
• Zaslaním svojich osobných údajov dávate súhlas spoločnosti k spracovaniu svojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t. j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas poskytujete na dobu neurčitú až do jeho písomného odvolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebná výroba

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebný priemysel

Počet rokov praxe

2

Uprednostníme uchádzačov s praxou (skúsených železiarov). Nie je to podmienka. Dobrá znalosť čítania technických výkresov je výhodou. Požadujeme pracovitosť, zručnosť, flexibilitu, vysokú mieru ochoty, lojálnosť.

Naša rodinná spoločnosť pôsobí na trhu stavebných výrobkov na Slovensku vyše 25 rokov. V portfóliu máme výrobu betónových stavebných materiálov - nádrže, zámkovú dlažbu, skruže, šachtové dná... www.klartec.sk; www.terrabella.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4067001  Megjelentetés dátuma: 22.4.2021  Alapbér (bruttó): 7 EUR/hod.