Kontrolór kvality

Kingspan Light + Air Production SVK s.r.o.

Miesto práce
Krompachy
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.05.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontroluje kvalitu nakupovaných produktov, profilov, profilov po opracovaní (rozmery, tvar, ), zvitkov, plechov a pod.,
- kontroluje kvalitu i balenia a označovania podľa inštrukcií,
- ovláda podmienky kúpnych zmlúv technickej dokumentácie a dokumentácie SMK ,
- rozhoduje o uvoľnení hotových produktov na balenie a expedíciu,
- posudzuje príčiny nezhôd dodaných produktov, majetku zákazníka,
- vypisuje záznamy o nezhode / quality alert - v prípade zistenia alebo ohlásenia nezhody,
- upozorňuje , ak zistí také nedostatky vo výrobe, technickej dokumentácii, dojednaných podmienkach zmlúv,
- vypisuje príkazy na vykonanie rozborov /dokumenty kvality / protokoly merania
- vyhotovuje inšpekčné certifikáty,
- vedie evidenciu výsledkov nakupovaných produktov,
- pripravuje firmu na audity

- stabilné zamestnanie v silnej a rastúcej nadnárodnej spoločnosti
- jazykové a odborné vzdelávanie
- možnosť uplatňovať svoje skúsenosti, znalosti a nápady
- práca v profesionálnom priateľskom kolektíve
- možnosť získania cenných skúseností a praxe
- dochádzkový bonus o hodnote 500€
- stravné lístky v maximálnej možnej hodnote 4,80€
- káva zadarmo
- možnosť nadčasov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
ISO 9001 - Pokročilý
Manažment kvality - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- doporučené osvedčenia a kurzy: SPC, MSA, APQP, Control plan, 8D , FMEA
- čítanie výkresov,
- ovládanie PC (Outlook, Excel)
- práca s meracími prístrojmi
- samostnanosť,
- presnosť,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť,

Kingspan je svetový líder v oblasti vysokoúčinných riešení izolácie a obvodových plášťov budov. Zvyšovanie výkonnosti budov, metód výstavby a nakoniec aj života ľudí - to vedie naše tímy po celom svete.
Sme presvedčení, že musíme čeliť stavebným tradíciám prostredníctvom inovácií v oblasti moderných materiálov a digitálnych technológií, aby sme dosiahli budúcnosť čistých nulových emisií. Výrobky a systémy spoločnosti Kingspan preto zaisťujú vyššiu životnosť energie a úspory uhlíka.
Slovenská výrobná spoločnosť je jedným zo strategických bodov pre Kingspan Group. Budú sa tu realizovať investície a rozširovanie výroby v priebehu najbližších rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4062077  Megjelentetés dátuma: 14.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac