Telefonický operátor

KING REAL s.r.o.

Miesto práce
Skladná 38, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
15.07.2018
fix 200 Eur/m za prácu 3 dni v týždni, 4h + 15€ za každý zrealizovaný obchod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonovať vybraným zákazníkom za účelom predaja realitných služieb a dohodnutia stretnutia s realitným obchodníkom. Stretnutia bude realizovať a finálne obchodovať realitný maklér nie Telefonicky operátok, on len telefonuje za fixný príjem.

služobný telefón, kancelária, počítač, firemné akcie, možnosť kariérneho rastu a rozvíjania Collcentra v spoločnosti KING REAL s.r.o.

profesný životopis a motivačný list zaslať na emailovú adresu, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

REALITY

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pre absolventov vysokých škôl, pre ľudí ktorý pracujú v nejakom Collcentre a túto prácu by vzali popri

Sme realitná spoločnosť ktorá sa špecializuje na sprostredkovateľskú činnosť v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Máme rozšírenú činnosť o Developerské aktivity kde staviame a následne predávame rodinné domy vo vlastnej réžii a Stavebnú činnosť kde ponúka stavebné práce našich mechanizmov alebo stavebných odborníkov naším klientom.
ID: 3441328  Megjelentetés dátuma: 6.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fix 200 Eur/m za prácu 3 dni v týždni, 4h + 15€ za každý zrealizovaný obchod