Technológ výroby - výhodná príležitosť aj pre absolventov so záujmom o strojársku výrobu

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
okres Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
upresníme po pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navrhovanie a vývoj technologických procesov s strojárskej výrobe pre železničný
priemysel
- riešenie problémov s technológiou výrobného procesu
- participácia pri inovačných návrhoch pre racionalizáciu a optimalizáciu výrobkov
- návrh, tvorba, vykonávanie revízií a zmien v internej technologickej dokumentácii
- spolupráca pri tvorbe programov pre CNC zariadenia
- výkon činností spojených s predbežným hodnotením vyrobiteľnosti nových výrobkov

- práca v strojárskej firme s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export do celého sveta
- využitie svojich skúseností v oblasti inžinieringu
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- bohatý program zamestnaneckých výhod
- prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nového zamestnanca
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- možnosť pracovného postupu v rámci spoločnosti

Pozíciu obsadzujeme pre výrobný závod v Kysuckom Novom Meste.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite svoj životopis spolu so sprievodným listom a prehlásením o ochrane os. údajov najneskôr do 13.11.2016 na e-mail:
[email protected] alebo
e-mail: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky.

Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Prehlásenie: v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.Z. o ochrane osobných údajov súhlasím, aby boli moje osobné údaje boli spracovávané v rámci informačného systému personálnej databázy v spoločnosti KINEX Bearings, a.s.,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ - strojárska technológia, USO strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť technológie strojárskej výroby a výrobného programu
• FMEA
• optimalizácia procesov, realizácia zmien
• MS Office na užívateľskej úrovni
• AJ - začiatočník
• VP - B
• flexibilita a samostatnosť

Hľadáme kandidáta so znalosťami strojárskej výroby, ale aj absolventov VŠ/SŠ so strojárskym vzdelaním - výhodou je znalosť ložiskovej výroby, konštrukcie ložísk, techniky uloženia ložísk a ich prevádzkovania, technologických vlastností materiálov.

KINEX BEARINGS, a.s. patrí medzi významných svetových dodávateľov štandardných a špeciálnych valivých ložísk pre rôzne segmenty priemyslu. Je súčasťou silnej globálnej priemyselnej skupiny CK Birla Group a v súčasnosti dodáva svoje produkty do viac ako 80 krajín sveta.
Je na prvom mieste medzi dodávateľmi špeciálnych ložísk pre textilný priemysel, európskym lídrom vo výrobe valčekových ložísk pre koľajové vozidlá a jeden zo svetových dodávateľov špeciálnych ložísk do vodných čerpadiel pre automobilový priemysel.
Má viac ako 100-ročnú tradíciu v strojárskom priemysle. V súčasnosti výroba prebieha v dvoch výrobných závodoch: v Bytči a v Kysuckom Novom Meste.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2764884  Megjelentetés dátuma: 13.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: upresníme po pohovore