Frézar

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
Kukučínova 2346, Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,76 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- strojné obrábanie častí strojov a súčiastok frézovaním, hobľovaním a preťahovaním na strojoch v triede presnosti IT 7-8 a IT 7-9 s opracovaním 1,6
- obrábanie súčiastok na strojoch FA3V, FA4V, FNGJ 32, FGS 32/40, FGU32, FO 6
- frézovanie tvarových nástrojov, kopírovacích šablón v presnosti IT 9
- frézovanie drážok osadení a otvorov v deliacom prístroji na otočnom stole v presnosti IT 8-9

zaujímavý motivačný program, stravovanie,

Pozíciu obsadzujeme vo výrobnom závode Kysucké Nové Mesto. Záujemcovia mmôžu zaslať svoj životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na email: [email protected]
Do výberového konania budú zaradení iba tí uchádzači, ktorí spĺňajú vzdelanie a osobnostné predpoklady

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obrábač kovov, frézar

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

nutná dobrá znalosť čítania strojárskej výkresovej dokumentácie,
práca podľa technologickej dokumentácie
prax v kusovej výrobe
samostatnosť v práci, tvorivosť a predstavivosť

KINEX BEARINGS, a.s. patrí medzi významných svetových dodávateľov štandardných a špeciálnych valivých ložísk pre rôzne segmenty priemyslu. Je súčasťou silnej globálnej priemyselnej skupiny CK Birla Group a v súčasnosti dodáva svoje produkty do viac ako 80 krajín sveta.
Je na prvom mieste medzi dodávateľmi špeciálnych ložísk pre textilný priemysel, európskym lídrom vo výrobe valčekových ložísk pre koľajové vozidlá a jeden zo svetových dodávateľov špeciálnych ložísk do vodných čerpadiel pre automobilový priemysel.
Má viac ako 100-ročnú tradíciu v strojárskom priemysle. V súčasnosti výroba prebieha v dvoch výrobných závodoch: v Bytči a v Kysuckom Novom Meste.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1939751  Megjelentetés dátuma: 4.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,76 €/hod.