Predavač/špecialista - brigáda (príležitosť pre absolventov získať stabilnú prácu)

Kinekus, s.r.o.

Miesto práce
Bystrická cesta, Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
4 EUR/hod.Pri pri zmene na hlavný pracovný pomer: po zaškolení a úplnom prevzatí postu možná mzda od 900 eur brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme tím predajne KINEKUS v Ružomberku, prijmeme nového kolegu.
• poradenstvo a aktívna komunikácia so zákazníkom
• doplnkový predaj tovaru
• zabezpečenie dostupnosti, kontrola príjmu tovaru
• prezentácia a doplňovanie tovaru
• práca s cenovkami
• optimalizácia skladových zásob, inventúry
• udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku

Dvojzmenná prevádzka:
I. 7:00 - 15:00 (pri rannej zmene práca aj v sobotu od 7:00 - 13:00)
II. 10:00 - 18:00

• rodinná atmosféra
• práca na hlavný pracovný pomer
• mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
• profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
• stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
• dlhodobá pracovná perspektíva

Pečiete domáci chlieb? Pripravujte si pravú domácu klobásku? V špajzy Vám rozvoniava naložený sud kyslej kapusty? Pomáhali ste rodičom a starým rodičom v prácach na chalupe, záhrade, s domácimi zvieratami, alebo vo vinohrade? Tak príďte pracovať do našej spoločnosti a podeľte sa o svoje skúsenosti s našimi zákazníkmi. Práca bude pre Vás potešením.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Maloobchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Maloobchod

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s predajom v maloobchodnej predajni (výhodou)
- znalosť sortimentu záhrada, domácnosť, náradie, vykurovanie výhodou (výhodou)
- komunikatívnosť, predajné zručnosti
- príjemné, reprezentatívne vystupovanie

Spoločnosť KINEKUS pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 ako obchodná spoločnosť, ktorej hlavnou aktivitou je veľkoobchod a maloobchod s rozsiahlym portfóliom obchodného tovaru: domáce potreby, železiarstvo, ručné aj elektrické náradie, záhradné a stavebné náradie, potreby pre dom, byt, stavbu, dielňu a záhradu, elektrospotrebiče, ďalší doplnkový sortiment.
Maloobchodný sortiment tvorí viac ako 15 tisíc druhov tovarov. Veľkoobchod zásobuje viac ako 1 100 obchodných partnerov na celom území Slovenska.
Od r. 1993 sa spoločnosť zameriava aj na import a export vyššie uvedených komodít z a do krajín Európy, Ázie, ako aj iných kontinentov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4035903  Megjelentetés dátuma: 24.5.2021  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.