Predavač - skladník

Kinekus, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
fix 600 € + funkčný príplatok + variabilná zložka mzdy (do výšky 50% fixu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj konečnému spotrebiteľovi v predajni domáce potreby , náradie, záhrada, vykurovanie
- obsluha zákazníkov na predajnej ploche, poskytovanie všetkých dostupných informácií o tovare a produktoch
- kontrola zvereného úseku predajne
- pravidelné dopĺňanie tovaru
- kontrola a udržiavanie čistoty na pracovisku
- pracovná činnosť je vykonávaná aj v sklade: príjem tovaru na sklad, kontrola množstva a kvality, fyzické vychystávanie tovaru

- rodinná atmosféra
- odmeny za výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
- profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- dlhodobá pracovná perspektíva

Hľadáme dynamického, komunikatívneho človeka s príjemným vystupovaním, obchodným duchom, prozákazníckym prístupom a so zmyslom pre poriadok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchod, logistika, skladovanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax s VZV (držiteľ platného oprávnenia výhodou)
- komunikácia s ľuďmi, ochota a príjemné vystupovanie
- obchodné zručnosti
- zodpovednosť
- fyzická zdatnosť

Spoločnosť KINEKUS pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 ako obchodná spoločnosť, ktorej hlavnou aktivitou je veľkoobchod a maloobchod s rozsiahlym portfóliom obchodného tovaru: domáce potreby, železiarstvo, ručné aj elektrické náradie, záhradné a stavebné náradie, potreby pre dom, byt, stavbu, dielňu a záhradu, elektrospotrebiče, ďalší doplnkový sortiment.
Maloobchodný sortiment tvorí viac ako 15 tisíc druhov tovarov. Veľkoobchod zásobuje viac ako 1 100 obchodných partnerov na celom území Slovenska.
Od r. 1993 sa spoločnosť zameriava aj na import a export vyššie uvedených komodít z a do krajín Európy, Ázie, ako aj iných kontinentov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3801525  Megjelentetés dátuma: 4.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fix 600 € + funkčný príplatok + variabilná zložka mzdy (do výšky 50% fixu)