Vedúci veľkoobchodného skladu

Kinekus, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fix 1200 + výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie, organizovanie, koordinovanie a riadenie veľkoobchodného skladu (príjem, expedícia, údržba, ...)
- kontrolovanie výsledkov každého oddelenia, prispievanie k produktívnym zmenám ako aj navrhovanie technických alebo investičných riešení
- vedenie zamestnancov skladu, kontrola plnenia zadaných úloh, motivácia, odmeňovanie
- dodržiavanie všetkých platných pravidiel, zákonov, nariadení a predpisov vzťahujúcich sa na skladovanie, predaj, označovanie a evidenciu tovarov a obalov, evidenciu dokladov a evidenciu majetku
- vykonávanie kontrolných inventúr a riadnej inventarizácie stavu zásob, vykonávanie opatrení na zabránenie vzniku inventúrnych rozdielov, ak vznikli navrhuje opatrenia a podieľa sa na ich riešení
- kontrola a dodržiavanie pracovných postupov a procesov vrátane BOZP
- plánovanie a realizácia procesných zmien
- optimalizácia existujúcich procesov
- reporting vedeniu, sledovanie a vyhodnocovanie KPI

Práca len v pracovné dni pondelok až piatok, jednozmenná prevádzka, možnosť nákupu tovaru za výhodných podmienok, moderné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Skladové hospodárstvo

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax vo vedení VZV výhodou
- skúsenosti s vedením tímu
- odolnosť voči stresu, pružne reagovať na vzniknuté problémové situácie

Spoločnosť KINEKUS pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 ako obchodná spoločnosť, ktorej hlavnou aktivitou je veľkoobchod a maloobchod s rozsiahlym portfóliom obchodného tovaru: domáce potreby, železiarstvo, ručné aj elektrické náradie, záhradné a stavebné náradie, potreby pre dom, byt, stavbu, dielňu a záhradu, elektrospotrebiče, ďalší doplnkový sortiment.
Maloobchodný sortiment tvorí viac ako 15 tisíc druhov tovarov. Veľkoobchod zásobuje viac ako 1 100 obchodných partnerov na celom území Slovenska.
Od r. 1993 sa spoločnosť zameriava aj na import a export vyššie uvedených komodít z a do krajín Európy, Ázie, ako aj iných kontinentov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3569376  Megjelentetés dátuma: 6.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fix 1200 + výkonnostné odmeny