Zamestnanec zákazníckeho servisu - eshop

XXXLutz

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre obchodný dom v Bratislave obsadzujeme pracovnú pozíciu:
* Pracovník zákazníckeho servisu - eshop

Vaše úlohy:

* administratívna činnosť súvisiaca s prevádzkou eshopu
* vybavovanie telefonických, meilových a osobných objednávok
* príprava tovaru k osobnému odberu
* správa dát v hospodárskom systéme
* telefonická a písomná komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
* riešenie reklamácií, ich príjem, evidencia a spracovanie

Ponúkame:
* stabilné zamestnanie
* príjemné pracovné prostredie
* pracovná zmluva na dobu neurčitú
* dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Požadujeme:

* SŠ, alebo SOU
* prax v odbore vítaná
* znalosť práce na PC (Word, Excel, Outlook)
* znalosť AJ, NJ výhodou
* komunikačné a organizačné schopnosti
* profesionálne vystupovanie
* samostatnosť a zodpovednosť
* ochota pracovať na zmeny

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta König
E-mail: poslať životopis
ID: 929910  Megjelentetés dátuma: 19.10.2016