Vedúci administratívy a zákazníckeho servisu – Bratislava

XXXLutz

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda 1.000,- € + 200 € osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy:
* zodpovednosť za plynulý chod administratívy obchodného domu (kancelária obchodného domu, zákaznícky servis, reklamácie, pokladne)
* vedenie tímu cca 12 pracovníkov

Ponúkame:
* zázemie úspešnej stabilnej zahraničnej spoločnosti
* zaujímavú prácu v príjemnom priateľskom prostredí
* 5 dní dovolenky navyše

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
* minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
* pracovné skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
* skúsenosti s vedením pracovného kolektívu
* komunikatívna znalosť NJ alebo AJ
* znalosť práce s PC
* flexibilitu, loajalitu, samostatnosť, silnú osobnosť, odolnosť voči stresu, výborné organizačné a komunikačné schopnosti, orientáciu na zákazníka

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta König
E-mail: poslať životopis
ID: 2853383  Megjelentetés dátuma: 25.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mzda 1.000,- € + 200 € osobné ohodnotenie