Production Manager

Kienbaum und Partner GmbH, organizační složka

Místo práce
Banskobystrický kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
5 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení veškerých operativních, výrobních aktivit výrobního závodu a jejich další rozvoj
• Účast na stanovení firemních cílů a strategie pro jejich plnění
• Dohled nad nájezdem nových projektů
• Zavádění procesů ve výrobním závodě
• Řízení výrobního týmu cca 200 zaměstnanců (plánovaný další růst s novými projekty)
• Identifikace, vyhodnocení a vykazování rizik, spolupráce na neustálém zlepšování závodu
• Reprezentace společnosti a jejích hodnot ve vztahu ke klíčovým zákazníkům, dodavatelům a dalším partnerským subjektům
• Operativní řešení krizových a problematických situací se zákazníky a dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost profesního růstu v rámci společnosti
• Zajímavé finanční ohodnocení a bohaté zaměstnanecké výhody a benefity (auto k soukromým účelům a další)
• Využití jazykových znalostí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Pro našeho klienta, významnou zahraniční výrobní společnost, hledáme
zkušeného kandidáta/tku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenost s vedením týmu minimálně cca 80 - 100 podřízených
• Zkušenost z automobilového průmyslu výhodou
• Zkušenosti s nástroji Lean Manufacturing a projektovým řízením
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Koncepční a strategické myšlení
• Orientace na výkon a výsledek, dobré organizační a komunikační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Kienbaum und Partner GmbH se již přes 75 let úspěšně angažuje v oblasti podnikového poradenství a disponuje sítí poboček po celém světě. Specializujeme se především na konzultační personálně-poradenskou činnost, studie odměňování a executive search v oblasti vyššího a středního managementu (na národní i mezinárodní úrovni).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3806372  Megjelentetés dátuma: 3.4.2020  Alapbér (bruttó): 5 000 EUR/měsíc