Можливість для людей з України

Špeditér/ka, disponent/ka v medzinárodnej špedícii KIABA - Spedition & Transporte s.r.o.

KIABA - Spedition & Transporte s.r.o.

Žabokreky nad Nitrou, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
01.05.2024
1 300 - 2 500 EUR/mesiacv závislosti od výkonu celého nášho tímu dávame mesačné odmeny za splnenie obchodného plánu. Výška odmien nemá určenú hornú hranicu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s klientami a dopravcami za účelom zabezpečenia prepráv, predovšetkým v anglickom jazyku, nemecký, či akýkoľvek ďalší je výhodou, ale dobrá angličtina je pre nás zásadnou požiadavkou
- hľadanie optimálnych vozidiel na prepravy prostredníctvom interných databáz ako aj cez dopravno-špedičné databanky Timocom, Trans.eu, Raal
- skúsenosť s prácou v TRANSPOREON / TICONTRACT je veľmi vítaná
- hľadanie optimálnych prepráv pre nahlásené voľné ložné kapacity
- vystavenie objednávok pre dopravcov
- evidencia došlých objednávok od klientov
- monitorovanie a informovanie o priebehu prepravy
- riešenie vzniknutých problémov počas prepráv
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- realizácia a evidencia cenových ponúk
- vyjednávanie cien
- kompletná realizácia akýchkoľvek medzinárodných a vnútroštátnych prepráv

- práca v ambicióznej medzinárodnej špedícii, ktorá si za viac ako 6 rokov pôsobenia na trhu v Európe vybudovala dobré meno
- možnosť stať sa kľúčovým zamestnancom spoločnosti (zatiaľ je u nás kľúčový každý a každá)
- príjemné pracovné prostredie
- poskytneme adekvátne zaškolenie
- v prípade záujmu zamestnanca o zdokonalenie, alebo rozšírenie svojich jazykových zručností preplatíme vhodný kurz v plnej výške
- mesačné odmeny
- osobnostný a profesijný rast
- home office po riadnom zaškolení (min. 6 mesiacov) je možnosťou

Uchádzači spĺňajúci naše požiadavky zasielajte prosím Vaše profesijné životopisy a motivačné listy na uvedený email.

Prosíme aj o motivačný list, vopred ďakujeme.

Len vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojho životopisu súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov v databáze spoločnosti KIABA - Spedition & Transporte s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. a na základe nového nariadenia Európskej únie o ochrane osobných údajov (GDPR).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.4.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, špedícia, logistika, obchod, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Obchodná komunikácia - Mierne pokročilý
Vyjednávanie - Mierne pokročilý
Empatia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- "Daj mi slamu, padnem na ňu!" - ak ťa toto zaujalo, ďalej prosím ani nečítaj a hľadaj si prácu niekde inde, u nás sa fakt musí makať a hľadáme draka, raketu, ideálne so zmyslom pre humor a zdravú súťaživosť
- minimálne 1 ročná prax v špedícii resp. v dopravnej firme je našou podmienkou
- výnimku majú absolventi VŠ, napríklad Katedry cestnej a mestskej dopravy na Žilinskej univerzite - študijný odbor Zasielateľstvo a logistika
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- obchodný duch
- férový prístup pri riešení problémov
- odolnosť voči stresu a schopnosť zvládať a riešiť problematické situácie
- zodpovednosť, skúsenosti, spoľahlivosť a flexibilita
- ochota zodvihnúť mobil aj mimo pracovnej doby podmienkou
- súťaživosť, dravosť a cieľavedomosť
- angličtina, angličtina a angličtina

Hlavná obchodná činnosť spoločnosti KIABA - Spedition & Transporte s.r.o. je zasielateľstvo a špedícia. Realizujeme prepravy v rámci celej Európy, aktuálne s výnimkou Ruska, Bieloruska a Ukrajiny. Venujeme sa aj vnútroštátnej nákladnej doprave. Využívame služby iba overených a spoľahlivých dopravcov, ktorí sú zároveň našou predĺženou rukou k dlhodobej spokojnosti našich klientov a obchodných partnerov.
ID: 3688215  Megjelentetés dátuma: 17.2.2024  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac