Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Operátor / výrobný pracovník montáže automobilov

Sv. Jána Nepomuckého 1282/1, 013 01 Teplička nad Váhom, Žilina, Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď
Platové podmienky
951 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Montáž interiérových a exteriérových častí karosérie.
  • Práca s uťahovačkami.
  • Odstraňovanie kvalitatívnych nedostatkov montáže.
  • Vykonávanie drobných opráv na karosérii a laku.
  • Retuše deformácií a škrabancov.
  • Opravy kvalitatívne problematických oblastí.
  • Opravy dentov a preliačenín.

  • 13. mzda (55%)
  • 14. mzda (175%)
  • Výrobný bonus (320€ - 4x ročne)
  • Bonus za úspešný rok a budovanie značky (400€)
  • Príplatky za poobednú (18€/mesiac) a nočnú prácu (78€/mesiac)
  • Zľavy na nákup automobilov značky KIA
  • Práca s najmodernejšími technológiami
  • Práca v príjemnom a čistom prostredí
... a mnohé iné

Informácie o výberovom konaní

- Práca v trojzmennej prevádzke
  • Práca v stoji a práca s nástrojmi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilová výroba

  • Vek nad 18 rokov
  • Manuálne zručnosti, ochota pracovať na 3 prac. zmeny, ochota učiť sa

Spoločnosť Kia Slovakia je globálnym výrobcom automobilov s ambíciou stať sa jednou z vedúcich automobilových značiek vo svete. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu nielen v Kórei, ale aj v ostatných krajinách sveta. Aktuálne sa zameriavame na rast výroby v Kia Slovakia pri Žiline, kde je vybudovaný prvý výrobný závod spoločnosti Kia v Európe. Kapacita výrobného závodu, ktorý v súčasnosti zamestnáva takmer 4 000 zamestnancov, predstavuje až 350 000 automobilov ročne pri plnej prevádzke.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kia Slovakia s. r. o.
Sv. Jána Nepomuckého 1282/1
013 01 Teplička Nad Váhom
ID: 3987248  Megjelentetés dátuma: 15.10.2020  Alapbér (bruttó): 951 EUR/mesiac