PR Account Manager (môže byť aj part-time)

Kharisma, s. r. o.

Miesto práce
CityPark Ružinov, Plynárenská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1600 Eur/mesiac. Konečná výška platu bude prispôsobená skúsenostiam uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš nový Senior PR Manažér bude tvárou a hlasom klienta voči médiám.
Bude zabezpečovať kompletnú starostlivosť o vybraných klientov agentúry /3-5 klienti/.

Pripravuje prezentácie, kreatívne návrhy, mediálne výstupy, tlačové správy, copywriting, správu profilov na sociálnych sieťach.

Aktívne komunikuje a spolupracuje s médiami, blogermi, influencermi.
V rámci projektov sa spolupodieľa na eventoch agentúry.

Tímovo spolupracuje s internými aj externými kolegami.

U nás je priateľská atmosféra v malom kolektíve, kde sa nikto nikdy nenudí.
Na narodeniny môžeš ostať doma a oslavovať.
Máš možnosť home office - ako často, to je na vzájomnej dôvere.
V našej PR agentúre sa dostaneš k množstvu zaujímavých vecí a projektov.
Všetci, aj tí skúsenejší sa stále vzdelávame v oblasti PR a marketing.
Pracujeme v atraktívnom pracovnom prostredí a v dobrej lokalite.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o:
1. zaslanie životopisu a fotografie v slovenskom jazyku na e-mail [email protected]
2. zaslanie motivácie - či už prostredníctvom motivačného listu, videa alebo akejkoľvek inej platformy
3.do predmetu e-mailu uveď najviac štyri slová, ktoré nám podľa Teba môžu spríjemniť deň.

Vyhovujúci kandidáti budú kontaktovaní telefonicky alebo e-mailom za účelom osobného stretnutia. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

PR, marketing, médiá

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Náš PR manažér by mal byť komunikačne zdatný, orientovaný na klienta a presvedčený, že verejnosť má vedieť všetko dôležité o klientovi, o ktorého sa stará.
Očakávame poradenské a konzultačné služby. Mal by byť schopný radiť klientovi v oblasti stratégie aj taktiky komunikácie.
PR manažér je kombináciou silného etického cítenia, úprimnosti, ochoty zdravo riskovať, odvahy reprezentovať klienta , zmyslu pre humor, a má ruku spisovateľa.
Ovláda koncepty a stratégie komunikácie.
Výborne sa orientuje v klientovej vízii ako chce byť vnímaný na trhu.
Vie budovať vzťahy, pozná spoločenské trendy, zaujíma sa o každodennú “sociálnu novinku”, ovláda etický rámec svojej profesie.
Uskutočňuje prieskumy a predvída vývoj v danej oblasti pôsobenia klienta. Sleduje konkurenčné prostredie a monitoruje trh.
Je znalý administratívnych a schvaľovacích postupov u klienta na praktickej úrovni.
Komunikačné zručnosti, verejné vystupovanie, prezentovanie a argumentačné schopnosti má na výbornej úrovni.

Sme komunikačná agentúra Kharisma, ktorá poskytuje služby v oblasti Public Relations už viac ako 10 rokov.
Zastrešujeme komunikáciu pre klientov z rôznych oblastí, najmä však v B2B. Radi sa obklopujeme šikovnými ľuďmi.
Ak sa chceš dozvedieť viac o našej agentúre, nájdeš nás na sociálnych sieťach (FB aj IG). Webová stránka prechádza redizajnom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3670459  Megjelentetés dátuma: 14.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600 Eur/mesiac. Konečná výška platu bude prispôsobená skúsenostiam uchádzača