Asistentka

Kharisma, s. r. o.

Miesto práce
CityPark Ružinov, Plynárenská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
1000 Eur/mesiac . Táto suma je minimálnou odplatou na danú pozíciu, konečná výška platu môže byť väčšia a bude prispôsobená skúsenostiam uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme sympatickú osobu, s ktorou bude radosť komunikovať.
Ideálne pre kandidáta so zmyslom pre detail a s backgroundom Obchodnej akadémie.

Tvoja náplň práce bude veľmi rôznorodá:
- cca polovicu času Ti zaberie admin - fakturácia, komunikácia s účtovníčkou, práca v systéme POHODA, veľa excelu - pri tejto časti Tvojej práce je dôležitý zmysel pre poriadok, detail... (evidencia a spracovanie účtovných podkladov, sledovanie pohľadávok, starostlivosť o chod kancelárie, iné administratívne činnosti)
- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
- koordinácia PR projektov a juniorské PR práce

- Príjemné prostredie v dynamickom kolektíve
- Mobilný telefón
- Možnosť posunu na inú pozíciu časom
- Nový office - loftový v atraktívnej časti mesta :)

V prípade, že Ťa naša pracovná ponuka zaujala, prosíme Ťa o:

1. zaslanie životopisu v slovenskom jazyku na e-mail [email protected]
2. zaslanie fotografie priamo v CV
3. uvedenie do predmetu e-mailu: Vaša nová Asistentka :)

Vyhovujúci kandidáti budú kontaktovaní telefonicky alebo e-mailom za účelom dohodnutia osobného stretnutia. Mrzí nás to, ale ostatných uchádzačov nemáme kapacitu kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Admin, PR, marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Je pre nás dôležité, aby si bola osôbka, ktorá:

- je usmiata, komunikatívna a príjemná a je radosťou stretnúť ju na chodbe
- sa rada učí nové veci
- je proaktívna
- obľubuje marketing a médiá – keďže polovicu práce Ti zaberie PR práca (nemusíš v nej mať skúsenosti, naučíš sa :) )
- je pedantná a dôsledná
- iniciatívna a proaktívna
- zodpovedná
- má schopnosť určiť si priority a riešiť problémy s ľahkosťou
- má výbornú pamäť (toto sa nám ozaj veľmi osvedčilo :) práca Ti pôjde vďaka tomu s väčšou ľahkosťou)

Sme komunikačná agentúra Kharisma, ktorá poskytuje služby v oblasti Public Relations už viac ako 10 rokov.
Zastrešujeme komunikáciu pre klientov z rôznych oblastí, najmä však v B2B. Radi sa obklopujeme šikovnými ľuďmi.
Ak sa chceš dozvedieť viac o našej agentúre, nájdeš nás na sociálnych sieťach (FB aj IG). Webová stránka prechádza redizajnom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3324452  Megjelentetés dátuma: 8.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 Eur/mesiac . Táto suma je minimálnou odplatou na danú pozíciu, konečná výška platu môže byť väčšia a bude prispôsobená skúsenostiam uchádzača