Obchodno- Servisný Riaditeľ

KF Partners s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
od 1.11.2019, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 3500 EUR/Brutto mesačne + variabilná mesačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za:
- Riadenie, rozvoj a efektívne vedenie obchodných aktivít a aktivít vedúcich k udržiavaniu klientov a klientských vzťahov
- Profitabilitu iniciovaných krokov zvereného regiónu- SR
- Tvorbu a implementáciu obchodnej stratégie
- Zabezpečenie dohľadu nad exekutívou v servisných aktivitách
- Riadenie, rozvoj a motiváciu členov obchodného teamu
- Kontrolu prevádzok spoločnosti (prevádzky v SR), zodpovednosť za skladové hospodárstvo a logistiku náhradných tovarov
- Managovanie procesu reklamácií, hodnotenie výkonnosti teamu
- Kontinuálny rast nastavenej profitability a obratu spoločnosti
- Zabezpečenie dohľadu nad exekutívou v obchodných aktivitách
- Spoluprácu s inými oddeleniami zodpovednými za produkty, inovácie, marketing, a pod.
- Tvorbu obchodného plánu, pravidelné reportovanie majiteľom spoločnosti

Ďakujeme Vám za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Naším klientom je autorizovaná obchodno-technická spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja a servisu motorových vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Vodičský preukaz

B

- Preukázateľné pracovné skúsenosti (min. 10 rokov) s riadením servisných aktivít v obchodno-technickej spoločnosti
- Preukázateľné pracovné skúsenosti v oblasti technického servisu a „after sale“ starostlivosti o zákazníka
- Schopnosť viesť a koordinovať team zamestnancov
- Výborná znalosť práce s PC a internetom
- Schopnosť pracovať s klientelou, interným zákazníkom, ale aj s externými dodávateľmi
- Schopnosť riadiť činnosť divízie cez P&L ukazovatele

KF Partners s.r.o. je slovenská personálno-poradenská, executive search spoločnosť, poskytujúca profesionálny služby hlavne pri výberoch zamestnancov pre korporátnu a nadnárodnú klientelu.
ID: 3738689  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 3500 EUR/Brutto mesačne + variabilná mesačná zložka