Junior manager

Key Marketing, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 600 EUR/mesiac800 EUR + prémie, bonusy v stovkách eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je náplňou práce:

- Evidencia dokumentov v CRM systéme
- Sledovanie a analyzovanie vývoja trhu a aktuálneho diania vo svete
- Tvorenie a budovanie dlhodobých vzťahov s klientelou firmy
- Vedenie obchodných stretnutí
- Marketingová kampaň cielená na klientov

- Pracovná doba od Po-Pi od 8,15 do 17,15 hod
- Vstupné školenie hradené firmou
- Služobný telefón
- Príjemné pracovné prostredie
- Možnosť nadštandardného zárobku vo forme bonusov
- Získanie nových pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe
- Priestor pre rozvoj a osobnostný rast
- Práca v mladom, medzinárodnom tíme s profesionálnym vedením
- Stáže na pobočkách spoločnosti v zahraničí ( EU )
- Ponuka práce na trvalý pracovný pomer, živnosť alebo dohodu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme:
- Uchádzačov s riadne ukončeným SŠ/SOU vzdelaním
- Cieľavedomosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť a chuť zarábať
- S chuťou stať sa profesionálom v odbore

Obchodná spoločnosť zastupujúca viaceré medzinárodné firmy, ktoré ponúkajú rôzne investičné služby, zameraná na sprostredkovanie a predaj produktov a služieb našich obchodných partnerov.
Pomáhame korporátnym obchodným spoločnostiam zvyšovať obchodné výsledky a trhový podiel prostredníctvom unikátneho know-how. Poskytujeme prvotriedny obchodný softvér, ktorý umožňuje klientom získať významné znalosti v oblasti obchodu.
Okrem prísnych nariadení, ktoré sa na nás vzťahujú, disponujeme licenciami pre poskytovanie bankových a finančných služieb. Na základe týchto rámcových podmienok sme globálne najlepšie pripravený na súkromných a inštituciálnych klientov. Našou prioritou je vysoký štandard bezpečnosti a kvality služieb, čo si oceňujú súčasní klienti.
Úspech našej spoločnosti je založený na vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. Príjemné pracovné prostredie, moderné, informačné a komunikačné média, vzdelávanie a odbornú prípravu považujeme za kľúčové predpoklady pre poskytovanie vysoko kvalifikovaných služieb.
Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti vo finančnej oblasti.
Talentovaný a motivovaný človek má u nás šancu vydať sa tými najzaujímavejšími smermi, ktoré prispievajú k osobnému rastu a hlbšiemu poznaniu. Umožňujeme mladím, priebojním ľuďom vybudovanie perspektívnej obchodnej kariéry.
ID: 2517595  Megjelentetés dátuma: 24.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 600 EUR/mesiac800 EUR + prémie, bonusy v stovkách eur