Stavbyvedúci

KERAMING a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podrobné a dôkladné poznanie projektovej dokumentácie. Samostatné vedenie stavby, koordinácia prác subdodávateľov, kontrola a dodržiavanie zmlúv a projektov.
Organizovanie a kontrola práce zverených zamestnancov.
Pozícia vyžaduje min. 5 rokov odbornej praxe v stavebníctve
Práca v turnusoch mimo bydliska

Žiadosti spolu s profesnými životopismi zasielajte na našu adresu, alebo emailom. V žiadosti uveďte - súhlasím s evidovaním osobných údajov vo Vašej organizácii. Inak Vám žiadosť bude vrátená alebo ju zoskartujeme.
V profesnom životopise uveďte činnosti na každej stavbe s dôrazom na delegované kompetencie a súvisiacu zodpovednosť. Minimálne pri významnejších stavbách uveďte kontaktnú osobu na preverenie referencie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor pozemné stavby, dopravné stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Osvedčenie na výkon stavbyvedúceho podmienkou,
samostatnosť, schopnosť riadiť, organizovať a motivovať kolektív zverených zamestanancov,
flexibilnosť, vysoké pracovné nasadenie

Keraming je špecializovaná organizácia inžiniersko-dodávateľského typu. V rámci svojho pôsobenia zabezpečuje komplexné stavebné a technologické dodávky a služby súvisiace s prípravou a realizáciou investície ako aj legislatívne služby spojené s povolovaním stavieb a uvedením do užívania, geodetické služby a prieskumné práce staveniska. Spoločnosť sa zaoberá tiež výrobou oceľových konštrukcií pre stavebníctvo.
ID: 2926196  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600