Skladník

KERAMIKA GS s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj tovaru
- vykládka a nakládka kamiónov, nákl.áut
- práca s vysokozdvižným vozíkom -platný preukaz na vzv A,B,W1 tr.II
- rozvoz tovaru-Slovensko (nie každodenná činnosť, iba občas)
- kontrola zásob v sklade- inventúra materiálov
-udržiavanie poriadku v skladea na pracovisku
- kontrola dodacích listov

Požadujeme prax na vysokozdvižnom vozíku A,B,W1 tr. II, rozvoz tovaru nie je každodenná činnosť, keďže na rozvoz tovaru vo väčšine využívame prepravné spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Platný preukaz a prax na vysokozdvižnom vozíku A,B,W1 tr. II, pracovné skúsenosti na podobnej pozícii, pracovitosť, zodpovednosť, flexibilita, čestnosť. Nástup ihneď.

KERAMIKA GS sa zaoberá maloobchodom a veľkoobchodom keramických obkladov a dlažieb, sanity, vodovodných batérií, sprchovacích kútov, doplnkov. Má 3 vlastné kúpeľňové štúdia : v Bratislave, v Košiciach a v Prešove. Vrámci maloobchodu poskytuje predaj obkladov, dlažieb, vodovod.batérií, doplnkov; návrhy riešenia kúpeľní a interiérov- 3D vizualizácie, vypracovanie grafických návrhov a cenových ponúk, komunikuje s architekmi. Vrámci veľkoobchodu je firma distribútorom obkladov, dlažieb a vodovodných batérií.
www.keramikags.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3438004  Megjelentetés dátuma: 9.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 EUR (brutto)