Montážny pracovník / tester

KEN Hygiene Systems s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 200 EUR/mesiac- výška mzdy závisí od predchádzajúcich pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba/montáž zdravotníckej techniky - sterilizátory, profesionálne umývačky riadu (nejedná sa o pásovú výrobu)
- zabezpečenie elektrickej funkčnosti a tesnosti vyrábaných zariadení
- výstupná a priebežná kvalitatívna kontrola
- ovládanie ERP softvéru na úrovni výroby

- stabilná práca v dynamickom a rozvíjajúcom sa závode
- možnosť odborného rastu
- zaškolenie a príležitostné vycestovanie do materského závodu v Dánsku
- jedno zmenná prevádzka (v budúcnosti možné rozšírenie na dvoj zmennú)

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť čítania technickej dokumentácie
- odborná spôsobilosť - vyhláška č. 508/2009 Z.z. § 21 výhodou
- manuálna zručnosť
- precíznosť a zameranie na kvalitu
- flexibilita a samostatnosť

KEN je inovatívna spoločnosť s takmer 80 ročnou históriou vo vývoji, výrobe, predaji a servise dezinfekčných laboratórnych zariadení a profesionálnych umývačiek pre priemyselné kuchyne a potravinársky priemysel. Spoločnosť dodáva široké spektrum štandartných zariadení, ale vyvíja taktiež zariadenia na základe špecifických požiadaviek.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4002713  Megjelentetés dátuma: 17.5.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac