Administratívny/a pracovník/čka

KEMA SK, s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 37, Petržalka
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov na fakturáciu a následná fakturácia
-prijímanie faktúr
- prvý kontakt (telefonický, písomný, osobný) s obchodnými partnermi a zákazníkmi
- vedenie pokladne
- zabezpečenie chodu kancelárie
- vítanie návštev
- evidencia a vystavovanie daňových dokladov
- vyhotovovanie štatistických výkazov
- vedenie databázy klientov, zasielanie hromadnej korešpondencie
- vedenie bežnej agendy
- asistencia pri príprave prezentačných a marketingových materiálov

- práca v príjemnom prostredí
- zázemie stabilnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť sebarealizácie a osobného rastu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí na základe našich kritérií a zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Komunikativnosť, organizačné schopnosti, ochota učit sa, príjemné vystupovanie, prax v obchodnej oblasti výhodou

Sme spoločnosť so stabilným zázemím pôsobiaca na domácom trhu od roku 1993. Naším hlavným zameraním je predaj, montáž a servis zariadení a doplnkov pre gastronomické prevádzky.

V rámci gastro technológie sme lídrom v oblasti moderných a energeticky efektívnych varných technológií a obsluhujeme množstvo zákazníkov v rámci štátneho aj súkromného sektora.

Okrem kusového predaja sa zameriavame na projekciu a dodávku kompletných kuchýň spoločného stravovania, výdajní stravy a barov. Naším cieľom je dlhodobá spolupráca so zákazníkmi, založená na kvalitných servisných a poradenských službách.

Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke: www.kema.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4017748  Megjelentetés dátuma: 8.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac