Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Servisný technik profesionálnych gastrozariadení

KEMA SK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 400 - 2 500 EUR/mesiacMzda je uvádzaná ako základná mzda, t.j. od 1400,- Eur a vyššie. Výška mzdy sa bude odvíjať od schopností, skúseností a praxe uchádzača. Bližšie informácie budú prerokované na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie servisných opráv, údržba a montáž veľkokuchynských a iných elektrických, plynových a mechanických zariadení.
Inštalácia zariadení a ich uvedenie do prevádzky, zaškolenie obsluhujúceho personálu.
Preventívna údržba zariadení, komunikácia a proklientský prístup k zákazníkom pri oprave a údržbe.
Vypracovanie pracovných, zákazkových a servisných dokladov v súlade so zamestnávateľom poskytnutým vzorom a pokynmi.
Práca v Bratislave a v Západoslovenskom kraji.

- stabilná a prosperujúca spoločnosť
- príjemné prostredie a ústretový prístup
- služobný telefón
- služobné auto
- motivujúce finančné ohodnotenie, oceňujeme zodpovedný prístup, spoľahlivosť a
technickú zdatnosť
- odborné školenia
- stravná kreditná karta
- organizovanie firemných večierkov, teambuildingov a spoločných obedov pre zamestnancov v réžii zamestnávateľa
- poistenie zamestnancov za škodu spôsobenú pri výkone povolania
- pozícia vhodná aj pre absolventov SOŠ technických
- prax v oblasti gastrozariadení nie je podmienkou, šikovného technika zaškolíme, naučíme

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis na kontaktný email uvedený v ponuke.
CV zasielajte v slovenskom jazyku.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorých následne budeme pozývať na osobné stretnutie v priestoroch sídla spoločnosti.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, mechanika, Mechanik - elektrotechnik (2697 K)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vítaná prax: vodoinštalatérska, plynárenská, zváračská, prax v servisnej alebo v chladiarenskej činn

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, časová flexibilita, ochota a chuť učiť sa novému, záujem o osobnostný rast, nadšenie pre nové technológie, všeobecná technická zdatnosť a mechanická zručnosť, pozitívny prístup k práci, lojálnosť.

Platná vyhláška 508/2009 z. z. - odborná spôsobilosť elektrikárov podľa §22 alebo §23

Sme spoločnosť so stabilným zázemím pôsobiaca na domácom trhu od roku 1993. Naším hlavným zameraním je predaj, montáž a servis zariadení a doplnkov pre gastronomické prevádzky.

V rámci gastro technológie sme lídrom v oblasti moderných a energeticky efektívnych varných technológií a obsluhujeme množstvo zákazníkov v rámci štátneho aj súkromného sektora.

Okrem kusového predaja sa zameriavame na projekciu a dodávku kompletných kuchýň spoločného stravovania, výdajní stravy a barov. Naším cieľom je dlhodobá spolupráca so zákazníkmi, založená na kvalitných servisných a poradenských službách.

Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke: www.kema.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3946153  Megjelentetés dátuma: 6.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac