Produkt Manažér - Cyklodoplnky

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Ostrov
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiacod 1000,- Eur brutto, v závislosti od skúseností, znalostí a schopností uchádzača, ročný bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prilba, rukavice, batoh, svetlá, pumpa.. to všetko patrí k bicyklom. Poď s nami vytvárať funkčné a štýlové doplnky!
Ponúkame ti rozmanitú prácu, kde môžeš uplatniť svoje nápady a výsledok svojho snaženia chytiť do rúk.

Tvojou úlohou bude:

• podieľať sa na tvorbe cyklodoplnkov pod vedením Senior produkt manažéra,
• riadiť a organizovať celý proces tvorby zverených doplnkov – od úvodného
nápadu až po konečné dodanie produktu,
• komunikovať s dodávateľmi a partnermi v anglickom jazyku,
• vytvárať štatistiky, cenotvorbu a forecasting,
• spolupracovať s dizajnérom, grafickým štúdiom a marketingovým a obchodným oddelením,
• sledovať a orientovať sa v najnovších trendoch vo svete cyklistiky,
• cestovať na výstavy a stretnutia s dodávateľmi v EÚ a Ázii.

Čo v KELLYS BIKE získaš?

• miesto v stabilnej spoločnosti, ktorá vyrába slovenské bicykle na svetovej úrovni,
• priestor uskutočniť dobré nápady,
• možnosť ovplyvňovať vývoj značky,
• investície do tvojho osobného rozvoja a vzdelávania,
• kolegov - priateľov, ktorým záleží aby si sa v práci cítil/a spokojne,
• nekonvenčné pracovné prostredie, kde veci „berieme športovo“,
• čiastočne flexibilný pracovný čas,
• zľavy na bicykle a doplnky pre teba a tvojich blízkych,

Ak ťa zaujala naša pracovná ponuka, neváhaj a pošli nám svoje CV. Potešíme sa, ak k nemu pripojíš motivačný list. Popíš v ňom čo ťa na ponúkanom mieste upútalo a aké svoje zručnosti vieš na pozícii zúročiť. Každý zaslaný životopis dôkladne a starostlivo posúdime. Následne sa spojíme s uchádzačmi, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• komunikačné a vyjednávacie zručnosti,
• technické myslenie, plánovacie a organizačné zručnosti,
• pozitívny vzťah k cyklistike – aktívny cyklista
• orientáciu v športovej problematike - v oblasti bicyklov a cyklodoplnkov
• skúsenosti na pozícii nákupcu, príp. s prácou s analýzami sú veľkou výhodou,
• iniciatívu a dôslednosť,
• zmysel pre detail a estetické cítenie,
• anglický jazyk aktívne - podmienka

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3620658  Megjelentetés dátuma: 4.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac