Junior účtovník/-čka - bicykle

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Ostrov
Termín nástupu
dohodou
od 800,- Eur brutto, v závislosti od skúseností a schopností uchádzača, ročný bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme junior účtovníčku/účtovníka, ktorá/-ý sa bude venovať vybraným oblastiam účtovníctva.

Aké budú Tvoje úlohy?
• Evidencia a účtovanie pokladne,
• Evidencia a účtovanie bankových výpisov,
• Kontrola a archivácia odberateľských faktúr,
• Kontrola vyúčtovania služobných ciest,
• Evidencia knihy jázd,
• Spracovanie rôznych štatistických hlásení,
• Samostatné riešenie bežných účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva,
• Pomocné práce pri spracovaní ročnej účtovnej závierky a daňového priznania,
• Práca s účtovným programom a interným informačným systémom.

Čo v KELLYS BIKE získaš?

• Môžeš byť hrdý na svoje pracovné zázemie. Sídlime na Slovensku, vyrábame však bicykle a cyklopríslušenstvo pre celý svet.
• Dáme ti priestor uskutočniť dobré nápady.
• Záleží nám na firemnej kultúre a každý člen našej bicyklovej rodiny sa podieľa na jej formovaní.
• Ako firma si vážime vzdelanie, budeme investovať do tvojho rozvoja.
• Naplánuj si svoj deň – máme čiastočne flexibilný pracovný čas.
• Naše produkty dostaneš so zaujímavou zľavou pre teba a tvoju rodinu.

Ak ti dáva zmysel pracovať pre KELLYS BICYCLES, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce a nakoniec si ich ešte vyskúšať na vlastnej koži na spoločnom cyklovýlete, radi sa s Tebou stretneme.
Každý životopis starostlivo posúdime, kontaktovať však budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu.
Pozícia sa obsadzuje na dobu určitú ako zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Základy

Počet rokov praxe

1

Čo od teba očakávame:
• Analytické zručnosti a dobrá finančná gramotnosť,
• Znalosť legislatívy v oblasti podvojného účtovníctva a daní,
• Znalosť MS Office, výhodou je znalosť účtovného SW Helios Orange,
• Prax na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti výhodou,
• Znalosť základov poľského jazyka výhodou,
• Dôslednosť a precíznosť,
• Zodpovednosť, spoľahlivosť,
• Ochota učiť sa nové veci, tímový hráč.

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3620100  Megjelentetés dátuma: 13.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800,- Eur brutto, v závislosti od skúseností a schopností uchádzača, ročný bonusový systém