Odborný predajca - Košice

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou/marec 2023
1 100 EUR/mesiac+ odmeny v závislosti od plnenia plánu predajne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa s nami stále hýbať vpred? Hľadáme nového kolegu - predavača bicyklov do našej predajne v Košiciach. Ak máš jednanie so zákazníkmi v krvi a vyznáš sa v bicykloch, neváhaj!

Tvojou náplňou práce bude:
• predaj bicyklov, náhradných dielov a príslušenstva
• poradenstvo zákazníkovi pri výbere vhodných produktov
• informovanie zákazníka o správnom spôsobe používania a starostlivosti o zakúpený produkt
• udržiavanie popredajnej komunikácie so zákazníkom
• obsluha registračnej pokladne a práca s hotovosťou
• realizácia inventúr
• objednávanie, príjem tovaru, jeho vykladanie a umiestnenie v predajni
• starostlivosť o predajňu, udržiavanie čistoty a poriadku
• riešenie reklamácií
• podpora servisu (vykonávanie servisných prehliadok a drobných opráv bicyklov)

Čo v KELLYS BICYCLES získaš?
• miesto v stabilnej spoločnosti, ktorá vyrába slovenské bicykle na svetovej úrovni
• nadštandardný ročný bonus na základe hospodárskeho výsledku spoločnosti
• priestor uskutočniť dobré nápady
• možnosť ovplyvňovať vývoj značky
• investície do tvojho osobného rozvoja a vzdelávania
• kolegov - priateľov, ktorým záleží aby si sa v práci cítil/a spokojne
• nekonvenčné pracovné prostredie, kde veci „berieme športovo“
• čiastočne flexibilný pracovný čas
• zľavy na bicykle a doplnky pre teba a tvojich blízkych

Ak Ťa naša ponuka zaujala, zašli nám svoje CV a pripoj aj pár riadkov o sebe.
Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické, technické

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Vhodný kandidát:

• má zmysel pre obchod a jednanie so zákazníkom
• je zodpovedný, precízny a vie pracovať samostatne
• má príjemné vystupovanie
• je flexibilný, spoľahlivý
• má zmysel pre športové aktivity alebo je nadšený cyklista (výhoda)

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3585704  Megjelentetés dátuma: 9.3.2023  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac