Manažér cyklopredajne Košice

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
970 - 1 870 EUR/mesiacMzda na pozícii sa odvíja od pracovných výsledkov. Pohybuje sa v rozmedzí od 970 € do 1870 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne v Košiciach hľadáme iniciatívneho kolegu, ktorý sa pohybuje v bikerskej komunite a vo svete bicyklov je ako doma. Ak si k tomu ešte organizačne zručný a vieš pevne kráčať za svojim cieľom, máme tu niečo pre teba!

Náplň práce:
- vedenie a rozvoj predajne,
- zabezpečenie plynulého chodu predajne,
- koordinácia, motivácia a rozvoj spolupracovníkov,
- prezentácia a predaj našich produktov,
- plánovanie a realizácia marketingových aktivít,
- plánovanie nákladov,
- odborné sortimentové poradenstvo,
- aktívny zákaznícky servis,
- riešenie reklamácií tovaru,
- zodpovednosť za pridelenú hotovosť a tovar, práca s pokladňou,
- objednávanie nového tovaru,
- zodpovednosť za úroveň prezentácie tovaru a vzhľad predajne.

Čo ponúkame:
• miesto v stabilnej spoločnosti, ktorá vyrába slovenské bicykle na svetovej úrovni,
• priestor uskutočniť dobré nápady,
• možnosť ovplyvňovať vývoj značky,
• investície do tvojho osobného rozvoja a vzdelávania,
• kolegov - priateľov, ktorým záleží aby si sa v práci cítil/a spokojne,
• nekonvenčné pracovné prostredie, kde veci „berieme športovo“,
• zľavy na bicykle a doplnkyas, pre teba a tvojich blízkych,

K svojmu životopisu pripoj pár viet o Tebe spolu s odpoveďou na otázku: Prečo by si rád pracoval s bicyklami?. Každý profil starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo očakávame:
- výborné organizačné schopnosti a preukázateľné predajné zručnosti,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- aktívny prístup k práci,
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie a ochota,
- manuálna a technická zručnosť,
- znalosti o bicykloch,
- samostatnosť,
- časová flexibilita,
- prax na podobnej pozícii výhodou.

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3545898  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 970 - 1 870 EUR/mesiacMzda na pozícii sa odvíja od pracovných výsledkov. Pohybuje sa v rozmedzí od 970 € do 1870 €