Copywriter

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Ostrov pri Piešťanoch, Trnavský kraj, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1500,-eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme iniciatívneho a kreatívneho kolegu, ktorý má skúsenosti v copywritingu, má nadšenie pre bicyklový svet a je schopný porozumieť značke.
Rád napíšeš pár riadkov na podporu eventu alebo nového produktu? Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou dynamického tímu, ktorý vytvára image našej značky!

Na čom budeš pracovať:
- príprava contentu pre náš web a sociálne médiá na podporu našich bicyklov a ostatných produktov (písanie blogov, newslettrov, FB príspevkov)
- podpora športových eventov a ostatných marketingových aktivít (napr. katalógy, prezentácie apod.)
- spolupráca v rámci tímu aj s ostatnými oddeleniami, aby sa zabezpečilo vytvorenie relevantného obsahu
- príležitostná pomoc pri organizácii foto a video produkcie

Čo v KELLYS BIKE tíme získaš?

• Najdôležitejší je pre nás vynikajúci tím a pohodové pracovné prostredie. Ty sa staneš jeho súčasťou.
• Budeš pracovať pre dynamickú slovenskú športovú značku, ktorá je úspešná po celom svete.
• Vďaka neformálnym vzťahom a nášmu záujmu o Teba, budeš s nami rásť. Osobnostne, odborne a časom aj kariérne.
• Automaticky získaš zľavy na naše bicykle a iné produkty. Bicyklová sezóna je v plnom prúde!
• Určite Ťa potešia aj koncoročné odmeny v závislosti od našich spoločných výsledkov.

Ak ti dáva zmysel pracovať pre KELLYS Bicycles, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce a nakoniec si ich ešte vyskúšať na vlastnej koži na spoločnom cyklovýlete, radi sa s Tebou stretneme.

Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu. Odpoveď od nás však dostanú všetci kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Aké sú naše očakávania?
- Cyklistika nie je len tvojím hobby, ale rozumieš aj technológiám, komponentom a technickým parametrom bicyklov tak, aby si vedel komunikovať ich benefity širokej verejnosti
- Máš skúsenosti s copywritingom
- Si kreatívny, samostatný a otvorený novým výzvam
- Máš skúsenosti s publikáciou na sociálnych sieťach, vieš podporiť kampaň vhodným slovným obsahom
- Aktívna angličtina je pre Teba samozrejmosťou.

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3354641  Megjelentetés dátuma: 6.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000-1500,-eur