Vedúci reklamačného strediska/Hlavný servisný technik - Bicykle

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
hneď/dohodou
od 1000,- eur, v závislosti od skúseností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripoj sa k nám ako skúsený a technicky orientovaný Vedúci reklamačného strediska. Vieš navrhnúť riešenie a odborne posúdiť reklamáciu a tiež si rád zorganizuješ tím aj vlastnú prácu. Ak sú bicykle Tvojim svetom, potom sa chceme s Tebou stretnúť.

Rob niečo, čo dáva zmysel. Poď pracovať pre slovenskú firmu, ktorá vyrába špičkové bicykle a cyklopríslušenstvo pre celý svet - portfólio našich produktov na www.kellysbike.com

Aké budú Tvoje úlohy:

• Samostatne budeš mať na starosť všetky reklamácie. Navrhneš riešenie technického problému a odborne posúdiš reklamáciu.
• Tvojou úlohou bude spolu s tímom aj samotný servis a opravy bicyklov. Nebojíš sa manuálnej práce.
• Na starosť budeš mať komunikáciu s kolegami, ktorí zastrešujú reklamácie na pobočkách v krajinách V4.
• Vieš urobiť rozhodnutie a obhájiť si ho. Pripravíš vhodný proces a výsledok odkomunikuješ so zákazníkom - mailom alebo telefonicky.
• Zorganizuješ prácu v menšom tíme (3 kolegovia), rozdelíš úlohy a dosleduješ ich dokončenie.
• Prácu ti uľahčí náš interný informačný systém, kde budeš mať všetko evidované. (zaškolenie Ti zabezpečíme)
• Budeš podporou pre produktové odd. Bicyklov. Pomôžeš im s analýzou technických problémov, posúdiš testované nové vzorky a.i.

Čo v KELLYS BIKE tíme získaš?

• Môžeš byť hrdý na svoje pracovné zázemie. Sídlime na Slovensku, vyrábame však bicykle a cyklopríslušenstvo pre celý svet.
• Dáme ti priestor uskutočniť dobré nápady, môžeš sa realizovať.
• Záleží nám na firemnej kultúre a každý člen našej bicyklovej rodiny sa podieľa na jej formovaní.
• Ako firma si vážime vzdelanie, budeme investovať do tvojho rozvoja.
• Svoj čas využiješ efektívne, preto máš u nás možnosť čiastočne flexibilnej pracovnej doby.
• Naše produkty dostaneš so zaujímavou zľavou pre teba a tvoju rodinu.
• Určite Ťa potešia aj koncoročné odmeny v závislosti od našich spoločných výsledkov.

Ak ti dáva zmysel pracovať pre KELLYS Bicycles, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce a nakoniec si ich ešte vyskúšať na vlastnej koži na spoločnej akcii, radi sa s Tebou stretneme.

K svojmu životopisu pripoj pár viet o Tebe. Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer - strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Do nášho tímu špecialistov hravo zapadneš, ak:

• Si samostatný, technicky aj manuálne zdatný. Máš skúsenosti so servisom bicyklov viac ako 1 rok.
• Navrhneš riešenia a postupy, ktoré dotiahneš do konca a výsledkom je spokojný zákazník.
• Vieš prezentovať svoj návrh a obhájiť si ho.
• Angličtina nie je pre Teba cudzí jazyk, vybavíš maily a telefonáty.
• Máš skúsenosti v technickej alebo strojárskej oblasti aspoň 5 rokov.
• Máš rád aj manuálnu prácu. Teší Ťa, keď dokážeš vyriešiť problém.
• Je ti vlastná precíznosť a dôslednosť a tiež vôľa na sebe stále pracovať.
• Na základe vlastnej analýzy sa vieš sa rozhodnúť a prijať zodpovednosť.
• Si proaktívny, nesedíš a nečakáš.
• Si ku kolegom priateľský a ochotný pomôcť.

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3348737  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000,- eur, v závislosti od skúseností a schopností uchádzača