Marketing Koordinátor - Bicykle

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Ostrov pri Piešťanoch, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme iniciatívneho kolegu, ktorý má rád veci pod kontrolou a vyzná sa vo svete marketingu. Má nadšenie pre bicyklový svet, je schopný porozumieť značke a stratégii. Ak si dôsledný v organizovaní, máš predchádzajúce skúsenosti najmä s online marketingom a teší ťa, ak môžeš zosúladiť aktivity, projekty a ľudí, chceme sa s tebou stretnúť!

Chceš prácu, kde sa stále niečo deje? Rád napíšeš pár riadkov na podporu eventu alebo nového produktu? Je pre teba hračkou navrhnúť, zorganizovať a vyhodnotiť pridelenú kampaň? Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou dynamického tímu, ktorý vytvára image našej značky!

Na čom budeš pracovať:

• V prvom rade, budeš pracovať samostatne. Zodpovednosť a výsledky sú na tebe.
• Budeš v neustálom spojení s našimi pobočkami v krajinách V4. Skoordinuješ ich aktivity, nasmeruješ svojich kolegov, poradíš im a zodpovieš každú zvedavú otázku. Zanalyzuješ uskutočnenú kampaň, vyhodnotíš čerpanie rozpočtov a pripravíš report pre jednotlivé trhy.
• Na tvojich pleciach bude aj komunikácia s našimi zástupcami na exportných trhoch. Budeš pre nich posila, ktorá podporí a zosynchronizuje ich marketingové činnosti.
• Na našom webe budeš ako doma. Postaráš sa o to, aby sa menil a bol stále aktuálny. K tomu patrí aj náš e-shop a jeho marketingová podpora.
• Postaráš sa o prehľadné spravovanie a uchovanie vytvoreného marketingového obsahu.
• Zúčastníš sa našich marketingových akcií a podujatí na Slovensku, aj v iných krajinách.
• Dôsledne vybavíš všetky administratívne záležitosti marketingového oddelenia.
• Budeš aktívne komunikovať a spolupracovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti.
• V prípade potreby vypomôžeš pri organizovaní foto a video produkcie.

Čo v KELLYS BIKE tíme získaš?

• Najdôležitejší je pre nás vynikajúci tím a pohodové pracovné prostredie. Ty sa staneš jeho súčasťou.
• Budeš pracovať pre dynamickú slovenskú športovú značku, ktorá je úspešná po celom svete.
• Vďaka neformálnym vzťahom a nášmu záujmu o Teba, budeš s nami rásť. Osobnostne, odborne a časom aj kariérne.
• Svoj čas využiješ efektívne, preto máš u nás možnosť čiastočne flexibilnej pracovnej doby.
• Automaticky získaš zľavy na naše bicykle a iné produkty. Bicyklová sezóna je v plnom prúde!
• Určite Ťa potešia aj koncoročné odmeny v závislosti od našich spoločných výsledkov.

Ak ti dáva zmysel pracovať pre KELLYS Bicycles, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce a nakoniec si ich ešte vyskúšať na vlastnej koži na spoločnom cyklovýlete, radi sa s Tebou stretneme.

Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu. Odpoveď od nás však dostanú všetci kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Do nášho tímu špecialistov hravo zapadneš, ak:

• Ti nechýba energia ani správna motivácia.
• Si proaktívny, nesedíš a nečakáš.
• Máš organizovanie a plánovanie v krvi.
• Nemáš problém sa rozhodnúť a rád berieš veci do vlastných rúk.
• Si schopný porozumieť stratégii, vyhodnotiť dôležité aspekty a poskytnúť spätnú väzbu.
• Máš vzťah k bicyklom. Výhodou pre Teba bude, ak im rozumieš aj po technickej stránke.
• Si ku kolegom priateľský a ochotný pomôcť.

Aké sú naše očakávania?
• Dôležité sú pre nás tvoje skúsenosti s koordináciou a organizáciou veľkého množstva činností či projektov.
• Vieš sa samostatne orientovať vo svete online marketingu, výhodou sú znalosti analytických nástrojov – Google Analytics, AdWords.
• Vieš pripraviť kampaň na sociálnych sieťach aj v našom e-shope, podporíš ju vhodným slovným obsahom, ktorý sám napíšeš.
• Musíš vedieť zladiť rôzne aktivity aj ľudí, aby všetko hladko fungovalo.
• Aktívna angličtina je pre Teba samozrejmosťou.
• Si aktívny vodič a ovládaš aj prácu v MS Office.
• Ak si k tomu všetkému športovec, je to pre teba veľká výhoda.

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3172032  Megjelentetés dátuma: 28.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou