Nábytkový stolár / Montážnik nábytku

KEED, s.r.o.

Miesto práce
Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste šikovný, silný a nezlomný stolár? Páli Vám to a viete čítať technické výkresy? Máte skúsenosti s montovaním kuchynských liniek a nábytku? Máte radi zmenu a nebaví Vás monotónna práca v dielni? Baví Vás cestovanie a máte skúsenosti alebo základné znalosti nemčiny?
Tak ste na správnom mieste a pridajte sa k nášmu tímu!

Čo bude Vašou náplňou?
• Montovať nábytok a kuchynské linky na rôznych projektoch
• Budete chodiť na týždňovky do Čiech (Praha, Brno)
• Nie je to len o montáži, ale tiež o rozvozoch.
• Stačí B-čkový vodičák, autá máme my
• Pracovať budete s náradím, ktoré poskytneme v plnej miere tiež my
• O ubytovanie a dopravu z Trnavy sa postaráme a uhrádzame, samozrejme, my

Ponúkame stabilnú prácu od pondelka do piatka. Víkendy a sviatky sú voľné.

Nie sme žiadna personálna agentúra a naša spoločnosť momentálne zamestnáva 8 stolárov. Ponúkame stabilnú a dlhodobú prácu za slušné ohodnotenie.

Náš štýl práce sa našim zákazníkom páči, preto sa rozširujeme a hľadáme práve Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stolár/Stolárstvo

Vodičský preukaz

B

Firma zaoberajúca sa návrhmi, výrobou, dopravou a montážou interiérového zariadenia - kuchyne, obývačky, spálne, kúpeľne, predsiene a i.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3926013  Megjelentetés dátuma: 4.5.2022  Alapbér (bruttó): 2 400 EUR/mesiac