Vedúci špecializovanej športovej prevádzke v Bratislave

Kedzo, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho 2/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 200 EUR/mesiacOdmena je nastavená na základe Tvojho výkonu. Naším cieľom je, aby si po plnohodnotnom zaškolení dosahoval čistú minimálnu mzdu 1000 - 1600 eur a viac! - po 2 rokov garantovaný 13plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť v živote úspešný(á) a dosahovať svoje ciele? Nemáš rád(a) rutinu a vidíš v sebe potenciál rozvíjať sa vo svete obchodu? Pracuješ na sebe a tešíš sa z toho, keď niečo dosiahneš? Máš rád šport?

Ak si si odpovedal(a) na tieto otázky “áno”, tak si presne ten(tá), ktorého(ú) hľadáme!

Začínali sme ako malá rodinná firma ktorá má rada lyžovanie a bicyklovanie. Po 8 rokoch sa nám podarilo rozrásť do prevádzky, ktorá ma 1000m2. Počas sezóny je nás tu 20. Poslaním nášho tímu je správne poradiť zákazníkom s výberom športovej výstroje. Zakladáme si na správnom prístupe zamestnancov ku zákazníkovi. Nakoľko nás je už viac potrebujeme správne usmerniť, a práve preto, hľadáme do nášho tímu nového manažéra.

Tvojou hlavnou úlohou bude riadiť tím ľudí, byť vždy nápomocný zákazníkom a snažiť sa nájsť nové spôsoby rastu, motivovať kolegov k lepším výkonom.

Spravíme všetko preto, aby sme ťa zaškolili čo najrýchlejšie, aby si nám mohol poskytnúť tvoje dôležité rady. Spolu vymyslíme plán, pre nás všetkých, aby bolo všetko nastavené ako sa na už väčšiu firmu patrí.

Sme kolektív mladých ľudí, ktorých práca baví verím, že práve ty budeš jeden z nás.

Dynamická a zaujímavá práca v tíme, ktorý Ti bude vždy oporou.
Plnohodnotné zaškolenie.
Možnosť kariérneho a osobnostného rastu je vec, ktorej sa nevyhneš.
Priateľská a rodinná atmosféra, kde práca je hrou a zábavou.
S kolegami sa navzájom motivujete k ešte lepším výkonom.
Teambuildingové a firemné podujatia.
Budeš súčasťou tímu, ktorý ma cieľ v priebehu pár rokov expandovať.

Tvoj životopis spolu s motivačným listom, prečo by si chcel pracovať v našom tíme, nám zašli prosím prostredníctvom profesie. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Tešíme sa na prácu s Tebou!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

To, čo si študoval, pre nás nie je tak dôležité ako to, akú máš ochotu sa učiť nové veci a potom ich aplikovať. Hľadáme niekoho, kto sa nebojí nových výziev, je schopný ich prijať a chce doraziť do cieľa. Hľadáme niekoho, kto je komunikatívny a dokáže vytvárať dobré vzťahy, kto dokáže mať porozumenie pre zakázníkov, kto nie je lenivý, prijíma zodpovednosť, je čestný a má ochotu pomôcť.

Sme firma, ktorá sa nebojí výziev. Progres máme v krvi, a preto hľadáme nových kolegov, ktorí chcú prežiť s nami túto zábavnú cestu. Na trhu sme etablovaní a to je pre teba určite výhoda. Ponúkame iba stabilné pracovné pozície. Určite neváhaj a ozvi sa nám!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3720509  Megjelentetés dátuma: 13.12.2019  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac