Odborný Predajca v predajni bicyklov a lyží - TPP

Kedzo, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
27.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
950,00 € - 1300,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí by radi poskytovali kvalitné služby za kvalitné ohodnotenie v našej špecializovanej predajni lyží a bicyklov. Výhodou je kladný vzťah k lyžovaniu a bicyklovaniu. Momentálne hľadáme do nášho tímu ľudí ktorí by po zaučení pracovali na voľnej pozícií.:

ASISTENT PREDAJA / VEDÚCI PREDAJNE

Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

V našich predajniach poskytujeme kvalitné poradenstvo a služby v oblasti predaja TOP nových a používaných lyží a lyžiarok v zimnom obdobý, v letnom obdobý sa špecializujeme na bicykle. Naše predajne NAJLYZE.sk sa nachádzajú v Bratislave v Ružinove - Galvaniho. V letnej sezóne predávame a servisujeme bicykle - NAJBIKE.sk a požičovňa motocyklov NAJMOTO.SK .

Zamestnanec má možnosť zapožičať si a servisovať svoje lyže a snowboard zadarmo.
+ zaujímavé platobne podmienky
+ rôzne zľavy na tovar
+ testovanie lyží a bicyklov

Všeličo Vás naučíme a ukážeme ako na to - stačí mať chuť pracovať s ľuďmi v dobrom kolektíve :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči zákazníkom, spoľahlivosť, chuť sa učiť novým veciam

Sme firma, ktorá sa nebojí výziev. Progres máme v krvi, a preto hľadáme nových kolegov, ktorí chcú prežiť s nami túto zábavnú cestu. Na trhu sme etablovaní a to je pre teba určite výhoda. Ponúkame iba stabilné pracovné pozície. Určite neváhaj a ozvi sa nám!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2829892  Megjelentetés dátuma: 7.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950,00 € - 1300,00 €