Asistent stavbyvedúceho / technický dozor

KE Inžiniering, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.09.2018
min. 1200 € brutto, v závislosti od schopností a skúseností + odmeny a benefity. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Asistent stavbyvedúceho a technický dozor na stavbe so zameraním hlavne na
oceľové konštrukcie a technologické dodávky.
- Dohliadať na spôsob a postupu prác na stavbách v súlade s pravidlami firmy,
BOZP, PO, OŽP, KZP
- Zodpovednosť za riadne dodržiavanie technologických postupov
- Zodpovednosť za logistiku a pripravenosť materiálu, hmôt, strojov a zariadení
- Vedenie stavebného denníka firmy a vykonávanie dohľadu nad vedením
stavebného denníka montážnikov
- Kontrola kvality a objemu realizovaných prác v stanovených termínoch
- Zodpovednosť za súlad projektovej dokumentácie s realizáciou na stavbe, ako
aj za dodržiavanie všeobecných technických požiadaviek na výstavbu

- Priestor na osobný rozvoj
- firemné vozidlo
- firemný notebook
- Firemný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, stavebníctvo - oceľové konštrukcie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Project - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Dôslednosť, precíznosť
Znalosť čítanie technickej dokumentácie
Komunikatívnosť
Organizačná schopnosti
Flexibilita

KE Inžiniering, s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti inžinieringu, stavebného dozoru, projektovania, a realizácie stavieb–pozemných, inžinierskych, priemyselných a občianskych. Spoločnosť bola založená v roku 2008, bližšie informácie sú na www.keiziniering.eu.
ID: 3466502  Megjelentetés dátuma: 8.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 1200 € brutto, v závislosti od schopností a skúseností + odmeny a benefity. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti.