WEB Developer - Microsoft

KDC, s.r.o.

Miesto práce
Košice, Garbiarska 5, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do developerského tímu hľadáme nových kolegov, ktorí sa budú podieľať na vývoji Microsoft Web Aplikácií.
Vašou úlohou bude:
- implementácia a testovanie webových modulov a komponentov
- systémová integrácia - integrácia vyvíjaných aplikačných modulov a štandardného aplikačného a systémového vybavenia
- tvorba vývojárskej - programovej dokumentácie pre vyvíjané riešenia

Sme stabilná spoločnosť, pracujeme na veľkých, dlhodobých projektoch, preto je pre nás spokojný tím veľmi dôležitý. Ponúkame zaujímavé projekty a odborný rast.
Samozrejmosťou sú veľmi dobré podmienky čo zahŕňa napríklad:
- moderné pracovné priestory v centre mesta – nie open space
- káva, čaj, ovocie….
- kvalitné technické vybavenie
- pružný pracovný čas
- priateľská atmosféra a výborní kolegovia
- firemné akcie, športové aktivity ako squash, fitness, floorball…
- veľmi dobré platové podmienky, zodpovedajúce skúsenostiam

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, matematika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame analytické myslenie a skúsenosti v programovaní.
Vítané sú znalosti technológií a nástrojov, ktoré používame na našich projektoch:
- ASP.Net, ASP.Net Core
- REST (WCF, SOAP)
- MVC
- HTML5, CSS3
- Javascript
- C#
- Angular
- Bootstrap
- jQuery
- Microsoft Internet Information Services
- Microsoft SQL Server
- Oracle Database
- Microsoft Visual Studio
- Microsoft Team Foundation Server
- Čítanie UML (Select Architect, Enterprise Architect)

Spoločnosť KDC, s.r.o. je stabilná slovenská IT spoločnosť zameraná na vývoj softvérových aplikácií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3300225  Megjelentetés dátuma: 1.2.2018