Servisný technik - Ružomberok a okolie

KÁVOMATY, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
820 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik špecialista pre prípravu, opravy a repasovanie strojov a zariadení v oblasti vending - horeca, nápojové a snackové automatov. Práca v teréne. Vyhláška § 22 - samostatný technik podmienkou.

-služobné auto
-služobný telefón
-teambuildingové aktivity

Profesný životopis spolu so žiadosťou zasielajte na: [email protected] .
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov do užšieho výberového kola, za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik - slaboprúd, Vyhláška § 22

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax min. 3 roky v podobnom odbore podmienkou!!!
Podmienka - vyštudovaná elektrotechnická škola. Vyhláška § 22 - samostatný technik.
Zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve výhodou.
Výpis z registra trestov nutný.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je oblasť vendingu, OCS a HoReCa, kde spoločnosť ponúka komplexné riešenie pre tento segment. Dynamicky rastúcou činnosťou je aj predaj kávy a čajov pre segment gastronómie – HoReCa, kde spoločnosť poskytuje ucelený balík služieb opäť formou komplexného riešenia pre zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3979206  Megjelentetés dátuma: 30.9.2020  Alapbér (bruttó): 820 EUR/mesiac