Obchodný zástupca "kávičkár" - Bratislavský - Trenčiansky kraj

KÁVOMATY, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád kávu? Komunikuješ rád s ľuďmi? Šoférovanie dodávky Ti nerobí žiadny problém? Si zodpovedný a pracovitý? Ak si odpovedal na všetky otázky áno, pošli nám životopis. Ambulantný predaj kávy a doplnkového sortimentu.

- dodávkové služobné auto
- mobilný telefón
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- voľné soboty a nedele
- skvelý kolektív ľudí
- teambuildingové aktivity

Kontaktovať budeme len uchádzačov do užšieho výberového kola.
Žiadosti zasielajte na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Výborné vyjednávacie a prezentačné schopnosti, komunikatívnosť, spoľahlivosť a vysoké pracovné nasadenie.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je oblasť vendingu, OCS a HoReCa, kde spoločnosť ponúka komplexné riešenie pre tento segment. Dynamicky rastúcou činnosťou je aj predaj kávy a čajov pre segment gastronómie – HoReCa, kde spoločnosť poskytuje ucelený balík služieb opäť formou komplexného riešenia pre zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3799805  Megjelentetés dátuma: 28.7.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac