Servisný technik - operátor

KÁVOMATY, s.r.o.

Miesto práce
Kežmarok
Termín nástupu
ihneď
Základná mesačná hrubá mzda 650,- € /+ osobné ohodnotenie do výšky 150 €. Po skúšobnej dobe zvýšenie platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik a operátor pre prípravu, opravy a repasovanie strojov a zariadení v oblasti vending - horeca nápojových automatov. Starostlivosť o nápojové a kusové automaty pre región pobočky Kežmarok.

Služobné auto a telefón, stravné lístky, preplácanie lístkov na kultúrne podujatia

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom zasielajte mailom na: [email protected],
Uprednostňujeme uchádzačov bývajúcich priamo v Kežmarku a blízkom okolí. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov do užšieho výberového kola. Za porozumenie ďakujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik - slaboprúd

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- doklad o odbornej kvalifikácii vyhl. 718/2002, §21
- zdravotný preukaz výhodou
- výpis z registra trestov nutný

Sme tu už 30 rokov.
Náš prvý automat na Slovensku bol umiestnený v roku 1993 v nemocnici v Poprade.
Nie sme najväčší, ale o to sme rodinnejší.
Neváhaj a pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2794269  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mesačná hrubá mzda 650,- € /+ osobné ohodnotenie do výšky 150 €. Po skúšobnej dobe zvýšenie platu.