Vodič dodávky do 3,5t v EU

KATRANSPORT s.r.o.

Prešovský kraj, Nemecko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 2 000 EUR/mesiac- III.pilier - Vianočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič dodávkového vozidla do 3,5t. Preprava tovaru na trasách Slovensko-Taliansko, Slovensko-Nemecko, Slovensko-Švajčiarsko a podobne. Cez víkendy sú vodiči doma, nejedná sa o turnus.

- nové vozidlá
- dobré platové ohodnotenie
- plat v rozmedzí 1100-1700€

Práca na dodávke po Európe je časovo náročné povolanie. Plat vodičov sa pohybuje v rozmedzí 1100-1700€ v čistom. Žiadame o zasielanie životopisu na e-mail [email protected]. Viac informácií nájdete na www.katransport.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Uprednostňujeme uchádzača so skúsenosťami na dodávkovom vozidle v EU. Vyžadujeme udržiavanie čistoty a dobrého technického stavu vozidla. Vozidlá sú maximálne 3 roky staré potom nasleduje výmena.

KATRANSPORT s.r.o. - sme prepravno-špedičná spoločnosť z Popradu s pôsobením po celej Európe. Preprave sa venujeme vlastnými aj externými vozidlami. Viac na www.katransport.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2109773  Megjelentetés dátuma: 21.4.2024  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac