Právny asistent, advokátsky koncipient

KATONA LEGAL, s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
1.1.2020
od 580 EUR, v závislosti od schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna činnosť a pomocné práce spojené s poskytovaním právnych služieb, príprava menej zložitejších podaní, príprava a pripomienkovanie zmlúv, podaní, právnych analýz, rokovania s klientmi pod vedením a dohľadom advokáta, zastupovanie v súdnych a iných konaniach.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zaslať na:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

tímový hráč, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, komunikačné zručnosti, lojalita

Advokátska kancelária poskytujúca komplexné právne služby v SR a HU, v rámci ostatných krajín pôsobiaca prostredníctvom CICERO - League of International Lawyers.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3814869  Megjelentetés dátuma: 27.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 580 EUR, v závislosti od schopností a skúseností uchádzača.