Recepčná / Front of house

Kaštieľ Kubínyi s.r.o.

Miesto práce
Mjr. Archipova, Vyšný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
január-február
850 - 1 200 EUR/mesiac+ príplatky v zmysle platnej legislatívy + motivačné odmeny, prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa aj ty súčasťou nášho tímu.
Hľadáme nových kolegov na pozíciu Recepčná / Front of house.
(TPP aj ako študentská brigáda)
Naším cieľom je poskytovanie kvalitných hotelových služieb s osobným prístupom ku každému zákaznikovi . Ponúkame dlhodobú spoluprácu v krásnom prostredí histrického areálu Kaštieľa Kubínyi, s možnosťou sebarealizácie a odborného rastu v mladom a kreatívnom tíme.

Tvojou náplňou práce bude:
• aktívna telefonická a e-mailová komunikácia v SJ a AJ
• poskytovanie komplexných informácií o zariadení a službách hotela ako aj o aktivitách v regióne
• osobná komunikácia s hosťom a zabezpečenie jeho komfortu počas pobytu
• práca v rezervačnom systéme HORES
• rezervácia izieb, spracovanie a vytváranie rooming listov evidencia hostí, check in, check out
• administratívne spracovávanie poskytnutých dát a ich evidencia, spracovanie štatistických údajov
• zodpovednosť za aktualizáciu dát a cien v rezervačnom systéme
• vystavovanie účtov, práca s hotovosťou, manipulácia s platobným terminálom
• zodpovednosť za zverenú hotovosť a kasu
• sprevádzanie hostí pri komentovaných prehliadkach kaštieľa
• spolupráca s jednotlivými oddeleniami (reštaurácia, housekeeping, wellness)
• príprava nenáročných nápojov pre hotelových hostí
• kontrola a dohľad nad hotelovým wellness
• rezervácia, príprava a spoluúčasť na eventoch (možnosť postupu na event manažéra)
• v prípade potreby výpomoc pri raňajkách

možnosť dlhodobého perspektívneho zamestnania
práca v krásnom prostredí historického kaštieľa
tímová práca v priateľskom kolektíve
účasť na zaujímavých eventoch / akciách hotela
možnosť ďalšieho vzdelávania sa a kariérneho rastu
zamestnanecké zľavy a iné bonusy
zľavy pre rodinných príslušníkov
zamestnanecká strava
pracovné oblečenie
možnosť ubytovania

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis spolu s krátkym motivačným listom na adresu:
[email protected]
alebo zareagujte prostredníctvom portálu Profesia.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberového kola.
*Ak aj nespĺňate všetky kritériá na danú pozíciu, neváhajte so zaslaním vášho CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia, hotelové a reštauračné služby, hotelový manažment, iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Strojopis - Základy
E-mail - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min 1rok

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-flexibilita
-zodpovednosť
-reprezentatívne a profesionálne vystupovanie
-počítačová gramotnosť
-komunikačné schopnosti
-aktívne ovládanie anglického jazyka
-zvládanie stresových situácií
-tímová práca
-lojálnosť

Kaštieľ Kubínyi je historický areál, ktorý sa nachádza vo Vyšnom Kubíne. Celý objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou a v súčastnosti slúži ako hotel s reštauráciou. Naše priestory sú ideálnym miestom pre relax spojený s kvalitnou gastronómiou. Organizujeme kultúrne podujatia, zabezpečuje výnimočný catering, realizujeme svadby, firemné akcie či rodinné oslavy. Viac sa o nás dozviete na www.kastielkubinyi.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4069381  Megjelentetés dátuma: 18.1.2022  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac