Čašník / Hlavný čašník

Kaštieľ Kubínyi s.r.o.

Miesto práce
Mjr. Archipova, Vyšný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 100 EUR/mesiac(podľa skúseností a praxe kandidáta) + možnosť motivačných odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je práca v gastronómii vaším koníčkom a radi prijímate nové výzvy? Naša dynamicky sa rozvíjajúca prevádzka s mladým, ale zodpovedným tímom hľadá nových kolegov na pozíciu čašník / hlavný čašník. Prax v odbore je výhodou, ale dôležitá pre nás je chuť pracovať a ochota učiť sa nové veci, všetko ostatné ťa radi naučíme.
Naším spoločným cieľom je poskytovať nadštandardné služby v oblasti gastronómie v krásnom prostredí histrického areálu Kaštieľa Kubínyi. Staň sa aj ty súčasťou nášho tímu. Ponúkame dlhodobú spoluprácu a možnost odborného rastu a sebarealizácie vo výnimočných priestoroch.

Náplň práce:
Pozitívny vzťah ku práci. Komunikačné zručnosti. Príjemné vystupovanie.
Zdravotný preukaz.
Prax v odbore je vítaná.
Prijímanie objednávok, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
Práca s pokladňou.
Udržiavanie poriadku a čistoty na prevádzke.
Pravidelná účasť pri spracovaní inventúr
Objednávanie, preberanie a kontrolovanie dodaného tovaru
Dodržiavanie prevádzkových, hygienických a bezpečnostných štandardov
Kreativita a spolupodieľanie sa na tvorbe nových nápojov.

Práca v neštandardnom a krásnom prostredí historického kaštieľa.
Firemné teambildingy.
Práca v mladom kolektíve.
Možnosť ďalšieho vzdelávania, stačí ochota a chuť napredovať.
Firemné stravovanie samozrejmosťou.
Tvorivé prostredie a moderné technológie v oblasti gastronómie
Vysoká podpora priameho nadriadeného

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis na adresu: [email protected] alebo zareagujte prostredníctvom portálu Profesia.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia stanovené požiadavky pre túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia, reštauračné služby, iné stredoškolské

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v reštauračných a hotelových službách je výhodou
Komunikatívnosť a zodpovedosť
Príjemné vystupovanie a profesionalita
Flexibilita
Záujem o kultúru vína, nápojov, gastronómiu
Odolnosť voči stresovým situáciám
Tímový hráč
Nemecký jazyk - výhodou.

Kaštieľ Kubínyi je historický areál, ktorý sa nachádza vo Vyšnom Kubíne. Celý objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou a v súčastnosti slúži ako hotel s reštauráciou. Naše priestory sú ideálnym miestom pre relax spojený s kvalitnou gastronómiou. Organizujeme kultúrne podujatia, zabezpečuje výnimočný catering, realizujeme svadby, firemné akcie či rodinné oslavy. Viac sa o nás dozviete na www.kastielkubinyi.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3942160  Megjelentetés dátuma: 24.7.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac