Hotelová gazdiná

Kaštieľ Gbeľany, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
9-10/2022
800 - 950 EUR/mesiacfinálna úroveň závisí od individuálnych schopností skúseností vybraného kandidáta/ + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za čistotu hotelových priestorov a hotelových izieb v súlade s hotelovými štandardmi, kontrola odvedených prác, kontrola čistoty priestorov v rámci hotela
• príprava pracovného plánu - vedenie a koordinácia úloh členov tímu, zodpovednosť za dodržiavanie a optimalizáciu pracovných postupov
• príprava mesačného harmonogramu smien oddelenia housekeeping (chyžné, pracovníčka v práčovni) na základe obsadenosti hotela a vyťaženosti priestorov
• úzka spolupráca s oddeleniami v rámci celého hotela
• komunikácia a plánovanie dodávateľských služieb
• vybavovanie objednávok a administratívnych podkladov súvisiacich s agendou
• spravovanie skladov hotela súvisiacich s oddelením housekeeping, mesačné inventúry

- 20% zľava na čerpané služby hotela pre zamestnancov na TPP a manžela, manželku, detí, rodičov.
- 10% zľava na čerpané služby hotela pre zamestnancov na skrátený úväzok, dohodu.
- Zľava na akcie usporiadané hotelom (koncerty, divadelné predstavenie a pod.)
- Zdarma vstup do hotelového fitness pre zamestnancov na TPP.
- 4x ročne masáž pre zamestnancov na TPP
- Zamestnanecké oblečenie pre zamestnancov na TPP a dohodárov (po trojmesačnej skúšobnej dobe)
- Ubytovanie pre zamestnancov počas pracovného turnusu.

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kritéria. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zodpovednosť a zmysel pre poriadok
• Silná orientácia na zákazníka a služby, samostatná pracovná činnosť,
• Flexibilita, schopnosť rýchlo sa prispôsobovať vzniknutým situáciám
• Komunikačné schopnosti, dôveryhodné a reprezentatívne vystupovanie
• Schopnosť viesť a motivovať svoj tím
• Skúsenosti na rovnakej, prípadne obdobnej pozícii, skúsenosti s riadením ľudí sú výhodou

Historický hotel Château Gbeľany 4* sa nachádza 10 km od Žiliny smerom do národného parku Malá Fatra. Ide o zrekonštruovaný barokový kaštieľ z polovice 18.storočia uprostred anglického parku.
Hotel má 34 izieb rôzneho štandardu, spolu 70 pevných lôžok a 20 prísteliek. Vďaka komplexnému vybaveniu je vhodný na usporiadanie konferencií, teambuildingov, svadieb i rodinných osláv. Konferenčná sála má kapacitu až 300 osôb pri divadelnom sedení. Pre menšie podujatia sú určené salóniky v historickej časti hotela alebo vináreň. V reštaurácii BELENE je možné vybrať si z ponuky a la carte a v lobby bare zo širokej ponuky alkoholických i nealkoholických nápojov. Zázemie pre aktívny oddych aj relax tvorí wellness, bowling a fitness.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3493104  Megjelentetés dátuma: 26.9.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac