Vedúca recepcie

Kaštieľ Gbeľany, s. r. o.

Miesto práce
CHÂTEAU GBEĽANY, Hlavná, Gbeľany, Žilina
Termín nástupu
asap
1 260 EUR/mesiac1260 € netto / mzda /finálna úroveň závisí od individuálnych schopností skúseností vybraného kandidáta/ fond 180 hodín Nutná prax na recepcii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna komunikácia ohľadom rezervácií hotelových izieb s korporátnou a individuálnou klientelou
- koordinácia a kontrola rezervácií
- vedenie administratívy spojenej s chodom recepcie
- kontrola uhradených platieb, proforma faktúr, odoslaných a prijatých faktúr, zálohových a vyúčtovacích faktúr a súčinnosť s účtovným oddelením
- vedenie, kontrolovanie, zaškolenie a motivovanie kolektívu pracovníkov úseku recepcie
- vypracovanie pracovného plánu, mesačných rozpisov pracovných zmien a plánov čerpania dovoleniek zamestnancov
- tvorba balíkov a ich obmieňanie s cieľom zvýšiť tržby

- 20% zľava na čerpané služby hotela pre zamestnancov na TPP a manžela, manželku, detí, rodičov.
- 10% zľava na čerpané služby hotela pre zamestnancov na skrátený úväzok, dohodu.
- Zľava na akcie usporiadané hotelom (koncerty, divadelné predstavenie a pod.)
- Zdarma vstup do hotelového fitness pre zamestnancov na TPP.
- 4x ročne masáž pre zamestnancov na TPP
- Zamestnanecké oblečenie pre zamestnancov na TPP a dohodárov (po trojmesačnej skúšobnej dobe)

Informácie o výberovom konaní

budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť, komunikačná flexibilita v cudzom jazyku na dennej báze
- pozitívny prístup k práci so zákazníkom
- orientácia na precíznu prácu so zmyslom pre detail
- samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita
- znalosť anglického jazyka je podmienkou, ďalší jazyk výhodou
- pozícia vhodná pre kandidáta, ktorý pracoval na pozícii recepčný

Historický hotel Château Gbeľany 4* sa nachádza 10 km od Žiliny smerom do národného parku Malá Fatra. Ide o zrekonštruovaný barokový kaštieľ z polovice 18.storočia uprostred anglického parku.
Hotel má 34 izieb rôzneho štandardu, spolu 70 pevných lôžok a 20 prísteliek. Vďaka komplexnému vybaveniu je vhodný na usporiadanie konferencií, teambuildingov, svadieb i rodinných osláv. Konferenčná sála má kapacitu až 300 osôb pri divadelnom sedení. Pre menšie podujatia sú určené salóniky v historickej časti hotela alebo vináreň. V reštaurácii BELENE je možné vybrať si z ponuky a la carte a v lobby bare zo širokej ponuky alkoholických i nealkoholických nápojov. Zázemie pre aktívny oddych aj relax tvorí wellness, bowling a fitness.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2650227  Megjelentetés dátuma: 21.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 260 EUR/mesiac