Projektant - Konštruktér drevených konštrukcií

KASPER SK s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
16.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovanie montážnej dokumentácie striech z drevených väzníkov, vypracovanie výrobnej dokumentácie, spracovanie predbežného návrhu konštrukčného riešenia, cenových kalkulácií a pod.

Uchádzačov o pracovnú pozíciu prosíme o zaslanie svojho životopisu v slovenskom jazyku na adresu [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické - stavebníctvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s TRUSS4 a s DLUBAL RSTAB - výhodou,
Záujemca o pracovnú pozíciu by mal byť pracovitý, zodpovedný, mal by mať pozitívny vzťah k statike. Skúsenosti s návrhom drevených konštrukcií výhodou, nie však podmienkou.

Firma KASPER SK s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2015 a každým rokom rastie, pričom naša materská spoločnosť KASPER CZ s.r.o. pôsobí v českom stavebníctve už od roku 1994 a patrí k popredným výrobcom drevených konštrukcií. Slovenská divízia úspešne pokračuje v tomto rozvoji na slovenskom trhu.

Viac na:

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2481563  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac